SNAIGE: холодильники, створені з любов’ю

SNAIGE: холодильники, створені з любов’ю

Більшість знає, а дехто навіть користувався холодильником литовського виробника SNAIGĖ. І це не дивно, адже компанія успішно працює з 1963 року й увесь цей час була присутня на українському ринку. Назву бренда ніколи не змінювали: «Сніжинка» – так із литовського ласкаво перекладається SNAIGĖ.

Показати все

У Литві SNAIGĖ – великий виробник і експортер. Географія продажів SNAIGĖ – понад 30 країн Європи. Продукція завжди вирізнялася якістю та надійністю. На світовому ринку SNAIGĖ – найменша компанія з виробництва великої побутової техніки. Однак вона не поступається глобальним конкурентам, гігантам галузі, ані якістю, ані дизайном, ані функціональністю.

Зберігайте продукти довше

Містке відділення 0 °C FRESH ZONE призначене для більш тривалого зберігання свіжого м’яса, риби та морепродуктів. Завдяки додатковому випаровувачу, який вмонтовано. В зоні відділення, можна досягти нижчої температури (від 2 °C до -2 °C).

Немає інію — немає турбот

Завдяки європейській системі охолодження NO FROST на стінках морозильної камери холодильників SNAIGĖ і на харчових продуктах не утворюється іній. Холодне повітря рівномірно розподіляється та забезпечує однакову температуру в кожному відділенні морозильної камери. Водночас у плюсовій камері працює статична система охолодження, за якої продукти не висихають, а довше зберігають корисні якості та при- вабливий зовнішній вигляд. До того ж завдяки системі NO FROST більше не потрібно часто розморожувати й мити морозильну камеру.

Інверторний компресор

Інверторний компресор із контролем швидкості обертання валу працює ефективніше й більш рівномірно, ніж звичайний. Це дає змогу заощадити до 40 % споживаної електроенергії. Крім того, такі компресори працюють тихіше та слугують довше.

FAST FREEZE — швидке заморожування

Функція швидкого заморожування FAST FREEZE дасть змогу швидко й правильно заморозити дари літа та осені, а також охолодити напої.

Під час увімкнення функції швидкого заморожування FAST FREEZE температура в холодильній камері автоматично опуститься до -24 °C, а після заморожування продуктів ця функція автоматично вимкнеться.

Під час заморожування за такої температури в клітинах продуктів не встигають сформуватися кристали льоду, що руйнують їх зсередини, тому заморожені в такий спосіб харчові продукти зберігають більшу частину корисних поживних речовин.

Електронне керування

Завдяки сенсорному екрану регулювати температуру достатньо зручно. Одним натисканням кнопки можна встановити бажану температуру в холодильнику й увімкнути функцію швидкого заморожування SUPER FREEZE у морозильній камері. Про відчинені дверцята холодильника повідомить звуковий сигнал, а про збій у роботі пристрою — світловий індикатор, що мерехтить.

Містка металева полиця для пляшок

На полиці одночасно можна розмістити п’ять пляшок об’ємом 1,5 л. Вона витримує вагу понад 10 кг. Полиця дасть змогу заощадити місце й підтримувати лад у холодильнику.

Ящик для овочів і фруктів

У цей ящик поміститься ще більше овочів і фруктів. Незважаючи на розмір, ящик легко ковзає завдяки спеціальним направляючим.

ПЕРЕВАГИ SNAIGĖ           

  • Зроблено в ЄС. Більшість складових і матеріалів холодильників SNAIGĖ виготовлено відомими та надійними виробниками Європи.
  • Суворий контроль якості: жоден холодильник SNAIGĖ не залишає завод без перевірки якості, що має бути бездоганною.
  • Чистий і нешкідливий. Усі холодильники SNAIGĖ є екологічними та безпечними, використані матеріали не містять шкідливих для людини та довкілля речовин. Понад 97 % деталей холодильників придатні для перероблення.
  • Антибактеріальна система захисту. Усі холодильники оснащено антибактеріальною системою захисту. Вона запобігає розвитку шкідливих бактерій, що спричиняють процес гниття продуктів і небезпечні хвороби.
  • Тихий. Завдяки специфічним технічним рішенням і матеріалам рівень шуму холодильників SNAIGĖ відповідає високим стандартам ЄС і є особливо низьким.

Ознайомитись з повним асортиментом холодильників Snaige.

comments powered by Disqus
 
Top