Lenovo й LITKOVSKAYA оголосили про творчу колаборацію: колекція чохлів із переробленого одягу

Lenovo й LITKOVSKAYA оголосили про творчу колаборацію: колекція чохлів із переробленого одягу

14 червня 2021 р. – Компанія Lenovo й український бренд LITKOVSKAYA представили колаборацію – капсульну колекцію чохлів для ноутбуків флагманської серії YOGA. Аксесуари виготовлені в унікальній техніці, яку команда Лілії Літковської використовує в демікутюрній лінійці ARTISANAL.

ARTISANAL – квінтесенція ДНК бренду LITKOVSKAYA. Ода традиціям і данина сучасності, міст між минулим і майбутнім, шанс дати речам друге життя – в лінійці втілилися ключові цінності бренду. Полотно, з якого виготовляються речі колекції, – це обрізки тканин, вінтаж і залишки архівних колекцій, розібрані на клапті й заново сплетені на столітніх дерев'яних станках карпатськими майстринями за прикладом класичних «доріжок».

У капсульній колекції представлені чохли в чорному і білому кольорах, а також із витонченим синьо-фіолетовим градієнтом. Користувачі пристроїв бренду YOGA – поціновувачі стилю й інновацій, тому чохли в колаборації з брендом LITKOVSKAYA створені саме для цієї лінійки.

У 2012 році презентували перший у світі ноутбук, екран якого відкривається на 360 градусів, – Lenovo YOGA. І дотепер бренд YOGA залишається флагманом інновацій, завдяки цим пристроям користувачі можуть підкреслити індивідуальність. Адже кожна деталь ноутбуків YOGA 9, YOGA 7, YOGA Slim 7 говорить про неповторний стиль: чи то витончене металеве шасі, тканинні або шкіряні кришки екранів, трендові колірні рішення корпусу.

"Я дуже трепетно ​​ставлюся до лінійки ARTISANAL, вона на 100% про речі, які покликані жити в гардеробі дуже довго, про традиції, що передаються через покоління, про все те, що дуже важливо. Я рада, що разом із Lenovo у нас вийшло перенести ARTISANAL у щоденне життя багатьох українців, адже ноутбук – один із небагатьох незамінних предметів, які з нами кожен день", – поділилася Лілія Літковська, дизайнер і засновниця бренду LITKOVSKAYA.

“Саме зараз – час для вдумливої моди! Ми в Lenovo знаємо, як поєднати стиль та гаджети. З 2012 року наші ноутбуки YOGA не тільки задають тренди, а й додають вишуканості та індивідуальності образам своїх власників. Кожного дня ми працюємо над тим, щоб досвід наших користувачів у всьому світі ставав ще кращим! Тому ми дбаємо про екологію, намагаючись використовувати якомога менше матеріалів, які не підлягають переробці. Зокрема ми поміняли пакування кілька років тому на більш екологічне з меншою кількістю пластику, скотчу. На створення лімітованої колекції разом із Лілією Літковською нас надихнула любов до нашої планети, технологій та традицій. Ми дуже раді, що наші цінності зійшлися! Ця колаборація для Lenovo – ще один крок до екологічного майбутнього, де кожна річ має значення та історію. Дамо шанс речам на друге життя?” — розповів про колаборацію та принципи сталого розвитку бізнесу Микола Антонюк, керівник напряму персональних комп'ютерів Lenovo в Україні.

comments powered by Disqus
 
Top