У Farming Simulator 22 представили нову механіку - промислові ланцюжки

У Farming Simulator 22 представили нову механіку - промислові ланцюжки

Farming Simulator 22 виходить на новий рівень бізнесу: промислові ланцюжки розширюють можливості фермерського господарства!

Показати все

У гру, що була самостійно видана розробником та видавцем GIANTS Software, додано новий економічний рівень, представлений промисловими ланцюжками, що дозволяють гравцям доставляти зібраний врожай у різноманітні магазини та на підприємства для подальшої обробки.

Хліб та масло: промислові ланцюжки розширюють механіку в грі

Гравець доставляє зерно на млин, після чого отримане борошно можна доставити, наприклад,  у пекарню та отримати більший прибуток за рахунок випічки та продажу хліба або смачного пирога. Залежно від товарів, які гравці хочуть виробляти, вони спочатку повинні забезпечити відповідні фабрики певними ресурсами (сировиною), наприклад, масло та цукор.

Після виробництва кінцевих товарів, гравці можуть розподіляти їх по точках роздрібних продажів, наприклад, поставляти у супермаркети, або побудувати точку власну точку продажів.

Безкрайні простори: карта США пропонує гравцям безкраї відкриті простори для будівництва ферми

Farming Simulator 22 включає дві нові карти плюс оновлену карту альпійського Ерленграта. Натхненний регіоном Середнього Заходу США, Ерленграт тепер пропонує гравцям великі поля та безкрайні відкриті простори для будівництва власної ферми.

Віртуальні фермери отримують можливість скористатися численними полями будь-яких форм та розмірів, що знаходяться у мальовничому ландшафті США.

На карті є річки і підземні переходи у горбистих місцевостях і навіть справжня автомагістраль, уздовж якої розташовані бейсбольний стадіон, величезні зерносховища, газонаповнювальна станція та інші цікаві будівлі.

 

comments powered by Disqus
 
Top