Акустична система Sonos Roam: легендарний звук у супер компактному форматі вже майже тут!

Акустична система Sonos Roam: легендарний звук у супер компактному форматі вже майже тут!

Sonos Roam – перша дійсно портативна акустична система з незмінно досконалим звуком, що дозволяє брати екосистему Sonos із собою повсюди.

Показати все

Розумна та універсальна система Roam уміщує в собі незіставний зі своїми розмірами звук разом з найновітнішими технологіями, її дуже легко налаштувати та підключити, і вона здатна витримати навіть екстремальні випробування.

Новинка одночасно підходить як для домашнього, так і для вуличного використання. Sonos Roam інтегрується у домашню мультирум-мережу на основі Wi-Fi, розширюючи таким чином екосистему Sonos, та дозволяючи використовувати Bluetooth поза межами дому. Більш того, у новій системі Wi-Fi та Bluetooth підключення здатні працювати паралельно, що робить процес з’єднання та переключення між пристроями всередині мережі невідчутним. 

Вдома Sonos Roam за замовченням використовує Wi-Fi, та варто вам вийти з помешкання – Roam миттєво перемкнеться на Bluetooth та автоматично під ’єднається до останнього спареного мобільного пристрою. Абсолютно нова функція Sound Swap дозволяє «перекинути» звуковий потік з Roam на найближчу систему Sonos, аби переміщатися разом із музикою було ще простіше. Стримінг даних по Bluetooth тепер можна поширити на усю систему Sonos. Roam традиційно підтримує понад 100 стримінгових сервісів, доступних у фірмовому додатку Sonos. Система оснащена вбудованими голосовими асистентами Amazon Alexa та Google Assistant, підтримує Apple AirPlay 2 та передачу звуку напряму з обраного вами музичного додатку.  

Подібно іншим системам компанії, Roam було налаштовано за участі провідних спеціалістів з індустрії кіно та звуку, щоб контент звучав саме так, як було задумано автором. Ретельно продумана акустична архітектура доставляє багатий деталізований звук із чіткістю та глибиною, притаманною для систем набагато більших розмірів.

Автоматичне налаштування Trueplay тепер доступне як для відтворення по Wi-Fi, так і по Bluetooth. Дана функція є відмінною рисою акустичних систем Sonos, яка тонко підлаштовує параметри відтворення під стать акустичної архітектури місцевості або приміщення.

Доступна у чорному та білому кольорах, новинка виготовлена з якісних довготривалих матеріалів та має трикутну форму та м’яку, приємну на дотик поверхню, тож вона чудово вписується у інтер’єр, але і зручна для перенесення або прослуховування на ходу. Поєднуючи вишуканість та витривалість, Roam не боїться пилу та води, маючи рівень захисту IP67 та додатково укріплену внутрішню конструкцію і силіконові накладки для ударостійкості. Вбудований акумулятор розраховано на 10 годин автономної роботи та збереження заряду до 10 днів, якщо система не використовується. Підзарядити Roam можна через USB-C порт, або за допомогою бездротового пристрою на основі технології Qi.

Маленькі габарити нової системи дозволяють легко розмістити її у сумці, або в будь-якому кутку помешкання. Roam можна розмістити як вертикально, так і горизонтально для додаткової зручності використання. Навіть упаковка Sonos залишає мінімальний екологічний слід, адже виготовлена на 100% з екологічного паперу із мінімальним використанням чорнила та без жодного пластикового елементу.  

Про компанію Sonos

Sonos є світовим лідером у сфері преміум звуку для дому та вулиці. Будучи винахідником та розробником мультирум систем, інновації Sonos покликані допомогти користувачам слухати якісніше та дозволити керувати системою як заманеться та де заманеться. Визнана за незрівняну якість звучання, продуманий естетичний дизайн, легкість використання та відкриту платформу, Sonos робить усе розмаїття аудіо контенту доступним для кожного.

Компанію було створено у 2002 році з вірністю тим самим принципам прагнення до звукового ідеалу та інновацій, яким вона керується і сьогодні. Штаб-квартира Sonos розташована у місті Санта-Барбара, штат Каліфорнія, США.

Попередні замовлення Sonos Roam вже доступні!

comments powered by Disqus
 
Top