Huawei Band 6 встановив рекорд в Україні: за перші три дні було реалізовано 1500 гаджетів

Huawei Band 6 встановив рекорд в Україні: за перші три дні було реалізовано 1500 гаджетів

Київ, 3 червня 2021 р. — Новий смарт-годинник Huawei Band 6 б’є рекорди в Україні. За три дні після старту продажів було реалізовано 1 500 гаджетів. Це дозволило моделі Huawei Band 6 стати найбільш продаваними смарт-годинниками за вказаний період. Годинник забезпечує власникам інтелектуальний користувацький досвід і розширені можливості моніторингу стану здоров’я та тренувань.

Проактивне піклування про здоров’я

Huawei Band 6 оснащений технологією TruSeen™ 4.0, що аналізує частоту серцевих скорочень користувачів 24/7. Також він цілодобово контролює рівень насиченості крові киснем (SpO2), визначаючи цей показник та надсилаючи сповіщення, коли він занизький. Технологія TruSleep™ 2.0 розпізнає стадії сну, відстежує пульс та частоту дихання під час сну. Вона визначає типові проблеми зі сном — безсоння, неглибокий сон, пробудження вночі та рано-вранці, нерегулярний режим сну — та надає рекомендації щодо поліпшення його якості. Huawei TruRelax™ аналізує рівень стресу, а в додатку Huawei Health представлені дихальні вправи для заспокоєння й поліпшення ментального здоров’я.

Окрім того, смарт-годинник підтримує функцію відстеження менструального циклу, що дозволяє жінкам контролювати стан свого організму і планувати важливі життєві події.

96 режимів тренувань

Huawei Band 6 підтримує професійні та кастомізовані режими тренувань, серед яких біг, ходьба, катання на велосипеді, плавання, заняття на еліптичному та гребному тренажерах тощо. Також гаджет підтримує режим «Скакалка» з відстеженням послідовно зроблених стрибків, пульсу і серцебиття користувача, спалених калорій та інших даних.

Одна з особливостей Huawei Band 6 — підтримка алгоритму наукових підказок з тренувань TruSport™. Він розроблений Huawei спільно з експертами у галузі спорту й дозволяє аналізувати фізичні дані користувачів на основі розширених параметрів. Алгоритм визначає мінливість серцевого ритму, максимальну кількість спожитого кисню під час тренувань, необхідний час для відновлення та надає науково обґрунтовані рекомендації для підвищення ефективності тренувань.

Трендовий дизайн та висока автономність

Huawei Band 6 вирізняється дизайном та комфортом користування. Він оснащений 1,47-дюймовим кольоровим AMOLED-дисплеєм, що забезпечує кращий користувацький досвід і відтворює деталізований контент.  Рамки смарт-годинника зменшено до 0,75 мм, а поліроване вигнуте скло має захисне покриття.

Ще одна перевага Huawei Band 6 — термін автономної роботи. Він становить 2 тижні при звичайному повсякденному користуванні або 10 днів — при інтенсивному режимі. Магнітний зарядний пристрій дозволяє зарядити Huawei Band 6 усього за 5 хвилин. Після цього гаджетом можна користуватися протягом 2 днів.

Розумний помічник на зап’ясті

Huawei Band 6 допоможе не лише під час тренувань та для відстеження стану здоров’я. За його допомогою можна керувати відтворенням музики і камерою підключеного смартфона.

Новий смарт-годинник доступний в Україні у трьох кольорах — «Чорному» (Graphite Black), «Рожевому» (Sakura Pink) та «Бурштиновому» (Amber Sunrise). Рекомендована ціна Huawei Band 6 — 1 699 грн. З 31 травня до 6 червня включно діє спеціальна пропозиція: новинку можна придбати за 1 444 грн.

comments powered by Disqus
 
Top