Корпус 2E GAMING FERA – надійна основа для сучасних компонентів

Корпус 2E GAMING FERA – надійна основа для сучасних компонентів

Універсальний асортимент 2E GAMING – це різноманітні пропозиції для створення робочої, офісної, домашньої комп’ютерної системи та ігрової станції, адже на сьогодні “геймінг” – це синонім всього прогресивного та функціонального.

Для переможних запеклих ігрових баталій та для виконання важливих задач необхідно мати надійну комп’ютерну систему. Відповідальний та значимий етап – це вибір сучасної основи. Саме такою складовою є корпус. В першу чергу, варто звернути увагу на технічні характеристики, параметри конструкції, матеріали та дизайн корпусу. Від вдалого вибору залежить комфорт компонентів та їх злагоджена робота в процесі подальшої експлуатації.

Корпус 2E GAMING FERA (GAX1)

  • елегантний велетень Large Mid Tower, для материнських плат E-ATX,  ATX, Micro ATX, Mini ITX;
  • із трьома вбудованими тихими 140 мм ARGB-вентиляторами на передній та одним 120 мм ARGB-вентилятором на задній панелях;
  • має різноманітні режими ARGB-підсвічування (від монохромного до різнобарвного із безліччю комбінацій відтінків), що можливо змінювати одним дотиком кнопки на панелі вводу;

  • бічна панель із загартованого 4 мм скла, що закріплена на петлях. Вона вільно відкривається за допомогою поворотного механізму, фіксується защібкою. Надійне шасі із сталі вищого гатунку товщиною 0,8 мм;

  • із сучасними рознімами: 1хUSB 3.0, 2xUSB 2.0 HD AUDIO+MIC, розрахований на відеокарту довжиною до 340 мм і охолодження для процесора висотою до 160 мм. Передбачена можливість монтажу достатньої кількості накопичувачів (2(1) х 3.5-дюймові відсіки та 2(3) 2.5-дюймові відсіки) і численних плат розширення (7 слотів розширення), із місцем для встановлення одно-, двох- та трьохсекційного рідинного охолодження (радіатори 120/240/360 мм на передню, 280 мм на верхню та 120мм на задню панель) та шести 120 мм вентиляторів;

Корпус має вивірену конструкцію та раціонально продуманий внутрішній простір для розміщення та впорядкування кабелів системи. Це безперечно буде зручно для тих, хто створює свій перший комп’ютер та для промислової збірки. Метал корпусу відшліфований, немає загострень чи виступаючих елементів, що будуть заважати процесу збирання комп’ютерної системи.

Блок живлення монтується в нижній частині корпусу із сторони задньої панелі. Безпосередньо під ним на нижній панелі закріплений стандартний пиловий фільтр.

Ніжки оздоблені гумовими вставками. Корпус не вібрує на поверхні та добре фіксується. На верхній панелі в наявності знімний пиловий магнітний фільтр, який при необхідності можливо легко демонтувати та почистити.

В комплекті до корпусу всі необхідні кріплення (гвинти для фіксації комплектуючих) згідно специфікації. Додаткова інформація зазначена в інструкції.

Відеогляд корпусу 2E Gaming FERA (2E-GAX1)

Корпус 2E GAMING FERA (GAX1) – надійна складова для створення потужної ігрової або робочої станції на базі сучасного комплектування. Стриманий дизайн чудово пасуватиме до стильного сучасного інтер’єру.

Пропонуємо оцінити пропозицію корпусів від 2E GAMING. Бажаємо нових бізнесових, освітніх або творчих досягнень та перемоги у запеклих ігрових баталіях разом із 2E GAMING.

comments powered by Disqus
 
Top