Корпус 2E GAMING RECANO (G3403) – класичний дизайн у поєднанні із сучасним функціоналом

Корпус 2E GAMING RECANO (G3403) – класичний дизайн у поєднанні із сучасним функціоналом

Сьогодні всі активні користувачі надзвичайно обізнані в сучасних тенденціях комп’ютерної моди та надають перевагу складовим, що максимально відповідають їх вимогам.

Універсальний асортимент 2E GAMING – це актуальна пропозиція для робочої, офісної, домашньої комп’ютерної системи та ігрової станції.

Для того, щоб втілити ідею створення комп’ютерної системи у життя, необхідно мати надійну основу. Саме такою складовою є корпус. Від вдалого вибору залежить комфорт компонентів та їх злагоджена робота в процесі експлуатації.

Корпус 2E GAMING RECANO (G3403)

2E GAMING RECANO підкреслить стиль та буде зручним для створення робочого ПК чи ігрової станції. Чіткі геометричні форми фронтальної комбінованої панелі (пластик/сітка), що активно продувається підкреслює ARGB-підсвічування трьох вмонтованих 120 мм вентиляторів. Крізь скляну бокову панель можливо продемонструвати комплектуючі системи чи створити свій варіант підсвічування.

Особливості 2E GAMING RECANO:

  • стандартний корпус формату Mid Tower для материнських плат ATX, Micro ATX, Mini ITX;

  • корпус із унікальним та надійним шасі 2Е Gaming style, конструкція якого  гарантує активний обдув і раціональну організацію внутрішнього простору;
  • матеріал корпусу – сталь високої якості стандарту SPCC 0,5 мм, бічна панель із загартованого 4 мм скла, яке при необхідності легко демонтувати; 

  • комбінована передня пластикова панель із сітчастою вставкою та ARGB-підсвічуванням. Змінити колір підсвічування можливо за допомогою кнопки на панелі вводу та повністю його вимкнути, затримавши її у включеному положенні декілька секунд. Отже, можливо пристосувати світловий ефект в залежності від ситуації та потреб.

  • має чотири вбудованих 120 мм ARGB-вентилятори (3 шт. – на передній та 1 шт. на задній панелях) із конекторами (3pin FAN/3 pin RGB). Вентилятори під’єднані до концентратора, що оснащений кабелем для з’єднання з материнською платою;

  • корпус із сучасними рознімами 1хUSB 3.0, 2xUSB 2.0 HD AUDIO+MIC, має два 3.5 дюймові та три 2.5 дюймові відсіки і 7 слотів розширення, розрахований на відеокарту довжиною до 320 мм і охолодження для процесора висотою до 160 мм;

  • в корпусі є місце для встановлення одно- та двохсекційного рідинного охолодження (радіатор 240/280 мм на передню, 120/240 мм верхню панелі, та 120 мм на задню панель) та для восьми 120 мм вентиляторів;

Корпус 2E GAMING RECANO має вивірену конструкцію та раціонально продуманий внутрішній простір, достатньо місця для розміщення кабелів. Це безперечно буде зручно для тих, хто створює свій перший комп’ютер та для промислової збірки. Метал корпусу відшліфований, немає загострень чи виступаючих елементів, що будуть заважати процесу збирання ПК.

Блок живлення монтується в нижній частині корпусу із сторони задньої панелі. Безпосередньо під ним та уздовж всієї нижньої панелі закріплений стандартний пиловий фільтр. Над блоком живлення є місце для розміщення двох 120 мм вентиляторів.

Ніжки оздоблені гумовими вставками. Корпус не вібрує на поверхні та добре фіксується.

На верхній панелі в наявності знімний пиловий магнітний фільтр, який при необхідності можливо легко демонтувати та почистити.

В комплекті до корпусу всі необхідні кріплення (гвинти для фіксації комплектуючих) згідно специфікації. Додаткова інформація зазначена в інструкції.

Пропонуємо оцінити пропозицію корпусів від 2E GAMING.

Бажаємо нових бізнесових, освітніх або творчих досягнень та перемоги у запеклих ігрових баталіях разом із 2E GAMING.

comments powered by Disqus
 
Top