Lenovo увійшла в топ-50 найбільш інноваційних компаній за версією Boston Consulting Group

Lenovo увійшла в топ-50 найбільш інноваційних компаній за версією Boston Consulting Group

Компанія Lenovo увійшла в рейтинг "50 найбільш інноваційних компаній 2021 року" за версією Boston Consulting Group (BCG). Учасників рейтингу оцінювали за кількома критеріями, серед яких пріоритет інновацій, інвестування і результат.

"Стати інноваційною компанією непросто — для цього необхідні ретельно продумана стратегія, культура, а також операційні системи та процеси, які підтримують інновації. Я пишаюся тим, що Boston Consulting Group (BCG) визнала Lenovo однією з найбільш інноваційних компаній 2021 року, адже новаторство — одна з наших основних цінностей, — коментує Ян Юаньцін (Yang Yuanqing), глава ради директорів і генеральний директор компанії Lenovo. — BCG описує три умови, необхідні для інновацій: їхня пріоритетність, вкладення в інвестиції й таланти, готовність перетворити інвестиції в результат. Ці три тези записані в нашій стратегії з перетворення Lenovo з бренду, що займається пристроями, у глобальну компанію, що розробляє технологічні рішення".

Кількість компаній, які вважають інновації своїм пріоритетом, зростає з кожним роком. Це стосується не лише товарів і послуг, які виробляються, — не менш важливо, як підприємства роблять бізнес, і як внутрішні інновації допомагають їм розвиватися. Компанія Lenovo підтримує цю тенденцію і зосереджує зусилля команд із трансформації інформації та бізнесу на створенні платформ для підтримки нових бізнес-моделей із використанням інтернету речей (IoT), передових рішень і послуг, а не одноразового апаратного забезпечення. У компанії впевнені, що це дозволить досягти кращих результатів на ринку протягом наступного десятиліття.

Зараз Lenovo активно інвестує ресурси в реалізацію цієї стратегії з допомогою трьох бізнес-груп:

  • підрозділ Intelligent Devices Group (IDG), із фокусом на "розумний" інтернет речей (IoT);
  • підрозділ Infrastructure Solutions Group (ISG), що спеціалізується на смарт-інфраструктурі;
  • група рішень і послуг Solutions and Services Group (SSG), зокрема "розумні" вертикалі й сервіси.

Дослідження BCG також показує, що більша різноманітність серед керівників сприяє розвитку інновацій. У Lenovo добре це знають, адже різноманітність та інклюзивність — основа ДНК бренду. У виконавчу раду компанії входять лідери п'яти різних національностей, а серед керівників у всьому світі близько 20% жінок. У щорічному опитуванні Lenovo Listens співробітники відзначають, що вони залучені й включені в робочий простір.

Згідно з даними BCG, багато відданих ідеї новаторів стикаються з розривом між очікуваннями й готовністю бізнесу. BCG стверджують, що амбітні цілі, разом із корпоративною стратегією і конкретними діями допоможуть подолати цей розрив. Ці завдання компанія Lenovo також впроваджує в усі бізнес-одиниці компанії — амбітним завданням для групи SSG на наступний фінансовий рік стало зростання — вдвічі швидше, ніж у компанії загалом. 50 провідних компаній, виділених BCG, до початку пандемії перевершували фондовий індекс MSCI World на 17%. Власна ефективність Lenovo також відповідає цій моделі. За перші три квартали 2020/21 фінансового року виручка компанії зросла на 12%, а дохід до сплати податків збільшився на 48% в порівнянні з минулим роком.

comments powered by Disqus
 
Top