Смарт-годинник Huawei Band 6 вже в Україні!

Смарт-годинник Huawei Band 6 вже в Україні!

Новинка є продовженням лінійки Huawei Watch Fit, яка успішно зарекомендувала себе на ринку України. Гаджет підтримує усі основні функції розумних годинників і має низку технологічних переваг. Він оснащений великим 1,47-дюймовим AMOLED-дисплеєм, забезпечує 14 днів роботи на одному заряді та підтримує 96 режимів тренувань для різного рівня фізичної підготовки. В Україні Huawei Band 6 з’явиться 13 травня.

Оновлений дизайн

Huawei Band 6 переосмислює категорію фітнес-гаджетів. Новий смарт-годинник має великий 1,47-дюймовий AMOLED-дисплей і фізичну бічну кнопку, що значно поліпшує користувацький досвід. Збільшений екран відтворює детальну інформацію про стан здоров’я користувача, хід тренувань та іншу важливу інформацію. Власники Huawei Band 6 можуть легко свайпати по екрану вверх і вниз, вліво та вправо — як на смартфоні.

Кольоровий дисплей Huawei Band 6 підтримує роздільну здатність 194*368 із 282 пікселями на дюйм, а співвідношення екрана до корпусу збільшено до разючих 64%. Товщина рамок Huawei Band 6 зменшена до мінімальних 0,75 мм. Водночас гаджет має рівень водонепроникності 5ATM і важить усього 18 грамів.

Різноманіття тренувань

Huawei Band 6 розширює можливості тренувань. Кожен користувач знайде саме ті вправи та вид фізичної активності, що відповідають його рівню підготовки та уподобанням. Смарт-годинник підтримує 11 професійних режимів тренувань, а також 85 кастомізованих режимів, серед яких заняття фітнесом, ігри з м’ячем і різні види танців.

Huawei Band 6 також підтримує режим «Скакалка». Він не лише відстежує точну кількість стрибків, а й надає дані про кількість послідовно зроблених стрибків. Також новий смарт-годинник Huawei підтримує функцію автоматичного визначення шістьох спортивних режимів, зокрема, біг і ходьбу в приміщенні й на вулиці, вправи на еліптичному чи гребному тренажерах.

Huawei Band 6 окремо фіксує бігову відстань, час, швидкість, темп, спалені калорії, частоту серцевих скорочень і пульсові зони в режимі реального часу та надає користувачам детальний звіт щодо тренувань.

Проактивний моніторинг здоров’я

Huawei Band 6 поєднує компактний дизайн та зручні у використанні функції для ефективного моніторингу стану здоров’я і фізичних навантажень користувачів. Серед інтегрованих у смарт-годинник технологій — відстеження якості сну (TruSleep™ 2.0), контроль рівня стресу (Huawei TruRelax™), цілодобовий моніторинг частоти серцевих скорочень (TruSeen™ 4.0) і визначення рівня насиченості крові киснем. Усі вони покликані точно відстежувати зміни стану здоров’я користувачів і надавати поради щодо поліпшення відповідних параметрів. Для жінок в Huawei Band 6 представлено функцію моніторингу менструального циклу, що допомагає стежити за різними параметрами тіла та готуватися до важливих життєвих подій.

Автономність

Одна з основних переваг нового Huawei Band 6 — висока автономність роботи. Смарт-годинник може функціонувати до 14 днів на одному заряді, а 5 хвилин підзарядки йому вистачить, аби пропрацювати ще протягом двох днів. Huawei Band 6 підтримує швидку зарядку завдяки магнітному зарядному пристрою. Він також оснащений високоефективним чипсетом та інтелектуальними алгоритмами енергозбереження для максимально комфортного й тривалого користування гаджетом.

13 травня Huawei Band 6 з’явиться в магазинах споживчої електроніки України. Смарт-годинник із силіконовими ремінцями буде доступним у трьох кольорах — «Чорному» (Graphite Black), «Рожевому» (Sakura Pink) і «Бурштиновому» (Amber Sunrise). Рекомендована ціна новинки — 1 699 грн. З 13 до 30 травня на годинники Huawei діятиме спеціальна пропозиція: Huawei Band 6 можна буде придбати за ціною від 1 444 грн, а Huawei Watch Fit — від 2 888 грн.

comments powered by Disqus
 
Top