Cooler Master запускає MasterFrame 700 - відкритий корпус для ПК, що перетворюється на випробувальний стенд

Cooler Master запускає MasterFrame 700 - відкритий корпус для ПК, що перетворюється на випробувальний стенд

Cooler Master представляє MasterFrame 700, налаштовувану раму, що може служити вам відкритим корпусом для ПК і дуже гнучким випробувальним стендом.

MasterFrame 700 незамінний для комп'ютерних ентузіастів. Розроблений для експериментів із водяним охолодженням, тестування обладнання на льоту та демонстрації внутрішніх компонентів через панорамне загартоване скло, можливості налаштування обмежені лише вашою уявою.

Два режими, три частини та жодних обмежень

MasterFrame 700 складається з трьох частин: двох бічних крил і повнофункціонального лотка для материнської плати. Чотири спеціально розроблених фрикційних шарніри утримують бічні крила на лотку материнської плати, забезпечуючи повний діапазон руху під час збирання та стійкість, що ідеально підходить для кастомізованих систем водяного охолодження.

Перетворення між відкритим корпусом для ПК і випробувальним стендом досягається за рахунок модульних крил. У режимі відкритого корпусу MasterFrame 700 стоїть вертикально, щоб найкраще демонструвати компоненти, розташовані за його панорамним екраном із загартованого скла. Шасі пропонує неперевершений рівень сумісності з обладнанням, що дає можливість легко встановлювати негабаритні компоненти. Крила складаються вперед і стабілізуються гумовими ніжками.

У режимі тестового стенда бічні крила відкидаються вниз до області, де розташовані ЦП і відеокарта, щоб забезпечити доступ потоку повітря до компонентів, що особливо необхідно під час розгону. Крила також передбачені для розміщення радіаторів із трьома вентиляторами та інших аксесуарів, а завдяки їх повному діапазону мобільності заміна компонентів при збереженні системи охолодження тепер простіша, ніж будь-коли. Незважаючи на те, що він орієнтований як випробувальний стенд, можливості монтажу збільшено для одночасної підтримки 3 радіаторів по 360 мм.

MasterFrame 700 можна легко кастомізувати завдяки своїй зручній для розбирання конструкції. Кожен компонент можна розібрати для фарбування, покриття вінілової плівкою та будь-яких інших модифікацій. MasterFrame 700 - це полотно, яке не має собі рівних по функціональності, дизайну та вартості як для комп'ютерних художників, так і для любителів ПК. 

comments powered by Disqus
 
Top