Нові LG TONE Free FN7: прокачай свій звук!

Нові LG TONE Free FN7: прокачай свій звук!

LG завжди намагається здивувати своїх користувачів якісними новинками, цього разу компанія розширила модельний ряд бездротових навушників, випустивши нову гарнітуру TONE Free FN7.

Показати все

Головною відмінністю бездротових навушників LG TONE Free FN7 є те, що гарнітура має нову технологію активного шумозаглушення (ANC), яка дозволяє заблокувати шум міста, з яким ми стикаємось щодня. Тож з навушниками FN7 ви маєте можливість заблокувати гамір жвавої вулиці та насолоджуватись власним контентом, де б не знаходилися.

Амбушури FN7 також мають новий дизайн з елементами спіралі, що гарантують щільну посадку та максимальний комфорт під час носіння навушників. Така конструкція розподіляє рівномірно тиск, що дозволяє їм трансформуватися під будь-яку форму вуха та ефективно знижувати рівень зовнішнього шуму.

За бездоганне звучання з ефектом повного занурення у вир подій відповідає технологія Headphone Spatial Processing (HSP) від Meridian. Крім того, LG FN7 оснащені компактним зарядним кейсом UVnano, який вбиває більшість бактерій під час зарядки гаджета та гарантує повну безпеку під час прослуховування улюбленого контенту. А подовжений час роботи навушників подарує їх власнику в цілому до 21 години автономної роботи. До 7 годин відтворення у ввімкнених навушниках і 14 додаткових годин в док-станції - все від однієї зарядки.

Технічні характеристики LG TONE Free FN7:

  • Коди товарів: HBS-FN7.ABRUBK, HBS-FN7.ABRUWH
  • Тип TWS
  • Захист від води IPX4
  • Чіткий та об’ємний звук Meridian
  • Очищення від бактерій UVnano
  • Тривалість роботи від акумулятора до 7 год + 14 год в док-станції
  • Активне шумоподавлення - аби заблокувати шум міста
comments powered by Disqus
 
Top