ANTEC серія SILENT: коли тиша в пріоритеті

ANTEC серія SILENT: коли тиша в пріоритеті

Компанія ANTEC активно удосконалює та створює нову продукцію, що відповідає основним потребам вибагливих користувачів вже більше 30-ти років. Якщо треба мінімізувати шум, чи повністю його позбутись, будь ласка, спробуйте це зробити, плануючи комп’ютерну систему в корпусах серії SILENT від ANTEC.

Показати все

В сучасному світі людина весь час знаходиться під впливом шумового поля, в більшості випадків техногенного походження. Особливо це стосується мешканців міст. Зайвий шум, це додаткове навантаження та дискомфорт в домашніх умовах. Коли робочий процес також вимагає тиші та від цього залежить кінцевий результат праці, важливо організувати інфраструктуру таким чином, щоб ніщо не стало на заваді.

Найменший по формату (для материнських плат MicroATX/Mini-ITX) “тихий” корпус ANTEC P5 має класичний дизайн та сучасну основу. Обидві бокові та передня панелі корпусу покриті бітумним шумо ізоляційним матеріалом. Додатково, передбачено покриття м’яким матеріалом на пластикових ніжках та антивібраційні вставки на місці розташування блока живлення.

Зручно те, що передня панель відчиняється на 90 градусів, вона оздоблена пиловим фільтром та боковими отворами для циркуляції повітря. За рахунок такої конструкції, при повністю зачиненому корпусі, можливо досягти  ідеальної тиші. Корпус ANTEC P5 має в комплекті два вентилятора: 1x140мм на передній та 1х120мм на задній панелях. Додатково, передбачена можливість встановити водяне охолодження.

ANTEC SILENT P5 (0-761345-80012-9)

Конструкція корпусу ANTEC P5 ідеальна для створення компактної тихої системи початкового або середнього рівнів.

Класичний стриманий дизайн, сучасна комплектація, висока якість виконання – це основні складові популярності даної моделі.

ANTEC SILENT P7 (0-761345-11608-4)

Наступний за розмірами, практично ідентичний за комплектацією та зовнішнім виглядом корпус ANTEC P7 Silent, що розрахований на материнські плати ATX, Micro-ATX, Mini-ITX.

Це бюджетний варіант “тихого” корпусу формату Mid Tower. Щодо конструкційних особливостей: передня панель корпусу легко знімається та оздоблена пиловим фільтром.

Шумоізоляційний матеріал на панелях та мінімальна кількість отворів при активній вентиляції гарантують тишу. Без проблем можливо розмістити два 3,5- або чотири 2,5-дюймових накопичувачів, відеокарту довжиною 390 мм, стандартне процесорне чи водяне охолодження.

ANTEC SILENT P7 NEO (0-761345-81071-5)

Пропонуємо новинку серії ANTEC Performance, корпус із шумопоглинаючим покриттям - P7 NEO Silent. Модель розрахована на материнські плати E- ATX , ATX , M-ATX , ITX та має активну систем обдуву. На передній панелі присутній боковий елемент декору у вигляді фігурної перфорації, що одночасно виконує функцію додаткового отвору для повітря ззовні.

Бокові панелі оздоблені шумопоглинаючим матеріалом. Корпус комплектується трьома тихими 120мм вентиляторами (на передню та задню панелі). На передню панель можливо також встановити 140мм вентилятори. 3,5-дюймова корзина легко демонтується при необхідності.

Загалом, в корпусі є один 5,25-дюймовий та по два 2,5- та 3,5-дюймові відсіки, 7 слотів розширення та два USB розніми 3.0. Якщо бажаєте, можливо встановити 120/140/240/280 радіатори рідинного охолодження на передню та 120 мм на задню панелі. Корпус розрахований на відеокарту довжиною 350 мм та процесорне охолодження висотою до 165 мм.

Корпус достатньо просторий, добре продувається, має класичний елегантний дизайн та буде пасувати до сучасного інтер’єру.

Сучасні елементи декору екстер’єру: підсвічення кнопки на панелі вводу, перфоровані елементи на передній панелі підкреслюють геометрію корпусу. Корпус P7 NEO Silent – надійна основа для сучасної компонентної бази.

ANTEC SILENT P101 (0-761345-81103-3)

І, нарешті, флагман серії Silent  корпус ANTEC P101S для стандартного ATX формату чи на перспективу Е-ATX . “S” означає – Silent (тихий) і це на справді так.

В корпусі немає прозорих панелей та різнокольорового підсвічування. ANTEC P101S – це вишукана класика чорного кольору із сріблястими вставками, що підкреслюють чіткі форми конструкції. Передня, верхня та бокові панелі оздоблені бітумним шумоізоляційним матеріалом.

В корпусі вже вмонтовані три 120 мм на передній та один 140 мм вентилятори на задній панелі, що працюють тихо та ефективно відводять тепле повітря назовні. Якщо є бажання  встановити водяне охолодження, це також можливо: 360 мм радіатор на передню панель та 140 радіатор на задню.

USB-розніми 2.0х2 шт та 3.0х2 шт підсвічуються білим кольором, додатково до стандартної комплектації передбачений контролер швидкості вентиляторів у трьох режимах (помірна, середня, висока).

В корпус, що має габарити 232х506х527 (ШхВхГ), та вагою майже 12 кг (сталь 0.8 мм), можливо розмістити процесорне охолодження висотою до 180 мм, відеокарту довжиною до 450 мм. До восьми 3,5- або 2,5-дюймових накопичувачів, додатково ще два накопичувачі встановлюються за лотком з материнською платою та передбачене використання 5,25-дюймового оптичного приводу.

Два пилові фільтри на передній та нижній панелях, установка блока живлення із сторони задньої панелі, зручне кріплення бокової панелі – це додаткові переваги, що будуть актуальними під час збирання та експлуатації системи.

Корпуси серії Silent від ANTEC – це пропозиція для систем різного рівня складності, що надають можливість досягнути ідеальної тиші та гарантують комфорт під час використання.

ANTEC - це стильний дизайн та відмінний функціонал!

comments powered by Disqus
 
Top