Нове надходження сушарок для продуктів Ardesto

Нове надходження сушарок для продуктів Ardesto

Раді повідомити вам, що зі складу ERC знову доступні сушарки для продуктів Ardesto

Показати все

FDB-1138 Сушка для продуктів Ardesto FDB-1138 - 550Вт/ 10+1 піддонів вис. 3см/рег. темп./ біла НОВИНКА

FDB-5385 Сушка для продуктів Ardesto FDB-5385 - 520Вт/ 5 піддонів вис. 4см/ діаметр 38,5см/ рег. темп./ біла

FDB-5320 Сушка для продуктів Ardesto FDB-5320 - 245Вт/ 5 піддонів вис. 3см/ діаметр 32см/ рег. темп./ біла

Оптимальна конструкція, якісні та надійні матеріали, просте керування та низький рівень шуму зроблять процес сушки продуктів максимально зручним та комфортним. Завдяки сушаркам для продуктів Ardesto користувач у будь-який час в домашніх умовах зможе засушити для подальшого зберігання такі продукти як: фрукти, овочі, ягоди, гриби, м'ясо, риба, хліб, зелень, трави та інше. При цьому в засушених продуктах будуть збережені усі необхідні вітаміни та мінерали.

 А модель Ardesto FDB-1138 завдяки своїй конструкції дозволяє також в’ялити та сушити домашні ковбаски, робити м’ясні джеркі, тощо. Для цього достатньо витягти піддони, підвісити продукти на спеціальній решітці, що йде у комплекті, та запустити процес сушки. Контролювати процес буде максимально зручно завдяки повністю з’ємній дверці з великим прозорим віконцем.

Радувати себе та близьких корисними продуктами на протязі усього року та відкривати в собі нові кулінарні таланти та захоплення – максимально зручно з сушарками для продуктів Ardesto!

Більш детальна інформація - ardesto.com.ua

comments powered by Disqus
 
Top