До 30 квітня: купуй нову систему Huawei WiFi Mesh і отримуй ваги Huawei Scale 3 у подарунок

До 30 квітня: купуй нову систему Huawei WiFi Mesh і отримуй ваги Huawei Scale 3 у подарунок

Київ, 27 квітня 2021 р. — В Україні триває спецпропозиція при купівлі Huawei WiFi Mesh. Користувачі, які до 30 квітня включно придбають нову mesh-систему Huawei для Wi-Fi-покриття, отримають у подарунок розумні ваги Huawei Scale 3.

Huawei WiFi Mesh забезпечує Wi-Fi-покриття у будинку зі швидкістю до 2 200 Мбіт/с.

Серед переваг системи — підтримка технології Huawei Share, миттєвий доступ до мережі без пароля та висока ефективність з’єднання у всьому будинку.

Huawei WiFi Mesh створює стабільне домашнє Wi-Fi-покриття та усуває проблему сповільнення швидкості з’єднання через проходження Wi-Fi-сигналів крізь стіни. Система підтримує три діапазони: 2,4 ГГц, 5 ГГц (низька частота) та 5 ГГц (висока частота). Також Huawei WiFi Mesh аналізує якість зв’язку в режимі реального часу і дозволяє створити мережу для швидшого Wi-Fi-з’єднання.

Кожен роутер системи оснащений шістьма потужними підсилювачами та приймачами сигналу. Вони поліпшують якість передачі, а код виправлення помилок LDPC — ефективність роботи роутера. Площа, яку покриває Huawei WiFi Mesh, сягає 300 квадратних метрів. Інноваційні технології безшовного роумінгу та автоматичної зміни діапазонів забезпечують оптимальне Wi-Fi-підключення, навіть коли ви переходите із однієї кімнати в іншу.

Huawei WiFi Mesh оснащена чотириядерним процесором Gigahome 1,4 ГГц для кожного роутера. Обчислювальна потужність системи становить до 12 880 DMIPS, а обсяг пам’яті у 256 МБ забезпечує стабільне з’єднання для всіх пристроїв у будинку.

Підключитися до системи дуже просто. Wi-Fi-з’єднання встановлюється завдяки функції Huawei Share. Для цього необхідно просто доторкнутися до роутера розблокованим смартфоном на Android із підтримкою NFC. Також Huawei WiFi Mesh підтримує технологію Huawei HomeSecTM, що автоматично визначає спроби несанкціонованого доступу та блокує мережу у разі потреби.

Керується Huawei WiFi Mesh за допомогою додатка Huawei AI Life, в якому зручно змінювати режим Wi-Fi, встановлювати обмеження швидкості, контролювати доступ дітей до мережі та інше.

Придбавши Huawei WiFi Mesh до 30 квітня, кожен покупець отримає у подарунок розумні ваги Huawei Scale. Вони підтримують подвійне з’єднання через Bluetooth і Wi-Fi та надають професійний звіт за 11 показниками, показуючи інформацію про відсоток жиру в тілі, втрату жиру (обмін речовин), вісцеральний жир тощо. Також ваги підтримують режим гостя для вимірювання маси тіла ваших друзів чи родичів, мають мінімалістичний дизайн і важать усього 1,57 кг.

В Україні система Huawei WiFi Mesh доступна із двома та трьома блоками. Рекомендована ціна кожної конфігурації — 5 999 грн і 8 999 грн відповідно.

comments powered by Disqus
 
Top