Безщіткові інструменти Bosch: довше працюють та мають триваліший термін служби

Безщіткові інструменти Bosch: довше працюють та мають триваліший термін служби

Професійні безщіткові акумуляторні інструменти Bosch створені для того, щоб працювати довше та довше служити. Новинки доступні для замовлень на складі ERC.

Показати все

Особливості Bosch Professional Brushless:

  • потужний та компактний професійний безщітковий дриль-шуруповерт GSR 18V-50 для чудової ефективності навіть у найважчих робочих умовах.
  • компактний комбінований дриль-шуруповерт GSB 18V-50 для чудової ефективності у найважчих робочих умовах із широким спектром застосування.
  • універсальний професійний безщітковий перфоратор GBH 180-LI
  • зручний акумуляторна кутова шліфувальна машина GWS 180-LI Professional з безщітковим двигуном для універсального різання

Триваліший термін служби, ефективна робота

На перший погляд незначна різниця, з великими перевагами: у традиційному щітковому двигуні для підтримки обертання вала свердла використовуються маленькі металеві щітки, тоді як у безщіткових двигунів ці щітки замінюються електронною платою та датчиками. Ця, здавалося б, незначна різниця гарантує, що за кожним критерієм ви отримуєте інструмент, який дає вам більше можливостей. Відсутність щіток означає відсутність тертя, що означає менше зношування, менший шум і меншу кількість тепла. Таким чином, безщітковий двигун має на 100% більший термін служби і при зарядженому акумуляторі працює до 50% довше.

Безщіткові двигуни також менші, легші, тому інструменти більш ергономічно збалансовані і з ними легше працювати, навіть у складних умовах.

GSR 18V-50: жодна робота не буде надто складною! Виконуйте навіть найвибагливіші завдання

Найкращий помічник - той, на кого можна покластися у важких умовах роботи. GSR 18V-50 є саме таким інструментом. Завдяки надійному металевому запобіжнику він підходить для виконання складних робіт. Його інтелектуальний безщітковий двигун гарантує, що він менше зношується і слугує довше, ніж звичайний щітковий інструмент, тож ви завжди можете на нього покластися.

Як і всі найкращі інструменти, він пропонує гнучкість у всіх аспектах використання. Завдяки компактному корпусу та довжині головки 183 мм він ідеально підходить для роботи у вузьких місцях, а система живлення дозволяє використовувати його з будь-яким акумулятором і зарядним пристроєм Bosch однакової напруги. Переконайтеся самі - це може стати лише початком прекрасної дружби.

GBH 180-LI: потужність та продуктивність у компактному корпусі. Акумуляторний перфоратор з незмінною продуктивністю

Коли вам потрібен справжній ударний механізм, перфоратор GBH 180-LI завжди стане в нагоді. Завдяки потужній ударній системі на 2,0 Дж та перфоратору в 3 режимах для універсального використання цей інструмент використовує свій безщітковий двигун для ефективної та тривалої роботи.

Насолоджуйтеся меншим рівнем шуму та тепла під час роботи, а також тривалішим часом експлуатації та більшим терміном служби, ніж у традиційних щіткових інструментів. Безщітковий двигун також дає інструменту високу потужність у компактних, легких корпусах, що робить його зручнішим у роботі. Скажіть «так» потужності та ефективності!

comments powered by Disqus
 
Top