10 годин музики NON-STOP разом із HUAWEI FreeBuds 4i

10 годин музики NON-STOP разом із HUAWEI FreeBuds 4i

Huawei продовжує оновлювати успішну лінійку навушників FreeBuds. У березні вийшла флагманська модель FreeBuds Pro, а в квітні компанія випустила FreeBuds 4i із більш приємним цінником для вашого гаманця.

Втім, HUAWEI FreeBuds 4i може зацікавити і тих, хто готовий витратити і більше, адже часом вони можуть видавати звук навіть краще за флагманської моделі. 

Більше у нашому огляді навушників HUAWEI FreeBuds 4i!

Особливості

  • 10 годи музики non-stop
  • Маленький розмір, сучасний вигляд
  • Кришталево чистий звук
  • Активне приглушення шуму

Компектація

Навушники Huawei FreeBuds 4i поставляються у невеликій коробці з жорсткого картону білого кольору. На упаковці є зображення гарнітури і перелік ключових параметрів на зворотному боці. Упаковка виглядає якісно і надійно. 

Всередині коробки розміщується картонний бокс з пластиковою вставкою, в якій закріплений кейс з навушниками. Як на мене, то він дуже схожий на гальку з берега моря. 

У нас на тесті була гарнітура білого кольору. Крім цього, в продажу можна зустріти чорний і ефектний яскравий червоний варіант.

У комплекті з навушниками і зарядним чохлом є кабель з роз'ємом USB Type C. Крім цього, вкладена документація з інструкцією по експлуатації, а також гарантійний талон.

Дизайн

За дизайном FreeBuds Pro і FreeBuds 4i відрізняються між собою - короткими хвостиками навушників. Це найпомітніша частина навушників, і саме вона видає їх вартість. Мабуть, в напрямку TWS-гарнітур короткі хвостики будуть вказувати на преміальність моделі. 

Перехід від хвостиків до самих навушників виконаний в стилі лінійки FreeBuds - вони не продовжують основну частину корпусу, а кріпляться збоку.

Фізичних кнопок тут немає, управління відтворенням звуку здійснюється за допомогою сенсорів. З точки зору зовнішнього вигляду, це робить навушники більш зручними. Отож під шапкою випадкових натискань - точно не буде. Крім того активації будь-якої дії, здійснюється подвійним чи потрійним натиском. 

У комплекті йдуть три пари силіконовий амбушур. Можна вибрати найбільш комфортну для себе.

Вага одного навушника - 5,5 м, тому він майже не відчувається в вусі. Матеріал корпусу найпоширеніший серед TWS-гарнітур - пластик.

Зарядний кейс FreeBuds 4i також відрізняється від FreeBuds Pro і інших моделей лінійки навушників Huawei. За габаритами це один з найбільш компактних кейсів серед усіх TWS-навушників. Його розміри - 61,8 х 48 х 27,5 мм. 

Функціонал 

Заявлений діапазон відтворюваних частот у Huawei FreeBuds 4i від 30 Гц до 20 кГц. Баси відтворюються гідно. Звучання у гарнітури повністю відповідає своєму класу, воно універсальне. Під час відтворення треків відчувається стереоефект та чітка деталізація звуку. 

До слова, навіть найсучасніший протокол Bluetooth здатний передавати звук лише в якості 256 Кбіт / с. Тому очікувати від бездротових навушників, якість дротових - не дуже правильно.

Якщо одягнути «вуха» і не включити режим шумозаглушення, то ви чітко почуєте все, що відбувається поруч. Однак, варто запустити систему і який-небудь трек, як значна частина фонових шумів зникає практично повністю. Huawei заявляє активне шумозаглушення до 15 дБ. Тому від гуркоту метро навушники не врятують, але від офісного або домашнього шуму - цілком. Рівень придушення шуму регулюється в додатку Huawei AI Life. Правда, він є тільки для Android. 

Автономність

Без підзарядки навушники можуть пропрацювати близько 5,5-6,5 годин в режимі ANC. Без шумозаглушення час роботи збільшується до 10 годин. Присутній і режим проникнення зовнішніх звуків. Крім цього, в комплекті є вкрай зручний і стильний кейс, з яким час безперервної роботи збільшується до 22 годин.

Висновок

Два тижні, що Huawei FreeBuds 4i були у мене на тесті, пролетіли дуже швидко. Гарнітура виявилася, якщо не найкращою, то однією з кращих у своєму класі. Вона відтворює музику з достатнім рівнем деталізації базов і високих частот. З її допомогою можна слухати реп, поп, джаз, рок, соул, хіп-хоп, електронну музику. Важливо, що навіть при тривалому прослуховуванні вушні раковини не втомлюються. Крім того, навушники не злітають при русі. Також варто відзначити активну шумозаглушення. Воно дійсно працює. 

Отож Huawei FreeBuds 4i достатньо цікаві TWS-навушники з активним шумозаглушенням, гідною якістю звуку та тривалою автономністю.

comments powered by Disqus
 
Top