НОВИНКА: корпус ANTEC N410 – актуальна пропозиція для створення сучасного ПК

НОВИНКА: корпус ANTEC N410 – актуальна пропозиція для створення сучасного ПК

Компанія ANTEC пропонує асортимент корпусів, блоків живлення та охолодження, що задовольняє вимоги та потреби як початківців так і досвідчених професіоналів. Широкий спектр продукції та високий рівень її виконання, не залежно від складності – це те, що приваблює та є одним із основних критеріїв вибору комп’ютерних складових від ANTEC.

Показати все

Cерію корпусів NX від ANTEC об`єднує слоган “BUILT FOR GAMING” (СТВОРЕНА ДЛЯ ГЕЙМІНГУ), а саме, це результат активної співпраці з геймерами-професіоналами, любителями та комп`ютерними ентузіастами.

Вдало підібраний корпус - запорука ефективності ПК. Тут варто врахувати не тільки його естетичні переваги. Дуже важливо оцінити технічні характеристики та їх актуальність відносно сучасних складових майбутньої системи.

NX серія корпусів від ANTEC різноманітна за дизайнерськими рішеннями, комплектацією. Це необмежена можливість підібрати корпус в залежності від вподобань.

Antec NX410

Корпус для поціновувачів прозорих скляних елементів, яскравого підсвічування та ефективного обдуву компонентів, має чіткі обриси та лаконічні форми.

Модель корпусу представлена у білому та чорному кольорах.

Бічна панель із загартованого скла, що фіксується за допомогою поворотного механізму, легко відчиняється та фіксується у вибраному положенні.

Формат корпусу ATX - для материнських плат ATX, Micro ATX, ITX.

Перфорація пластикової поверхні на передній панелі забезпечує додаткову вентиляцію. Загалом в корпус Antec NX410 можливо розмістити шість вентиляторів. В комплекті вже вмонтовано два 140мм ARGB вентилятори на передній панелі та один 120мм ARGB вентилятор на задній панелі.

Стандартно, в корпусі присутні розніми USB 2.0x2, USB 3.0x1, кнопки регулювання (Включення, Перезавантаження, Контроль LED, Мікрофон/Аудіо).

Antec NX410 розрахований для встановлення водяного охолодження, відеокарти довжиною до 335 мм та процесорного охолодження до 168 мм. Корпус добре продувається, та захищений від потрапляння пилу магнітними фільтрами (верхнє та нижнє розміщення). Antec NX410 має сім місць для карт розширення, слоти для двох (одного) 3,5-дюймових накопичувачів і троьх пристроїв для зберігання даних у форматі 2,5 дюйма.

Корпус Antec NX410 – це одна із самих популярних модифікацій серії NX ANTEC, чудове поєднання дизайнерських ідей та функціональних особливостей, для бажаючих створити та продемонструвати свою унікальну систему. Прозорі скляні елементи корпусу, стильне підсвічування, продумана конструкція, що передбачає раціональне розміщення кабелів у поєднанні з активною вентиляцією стануть у нагоді найвибагливішим користувачам. 

ANTEC - це стиль та бездоганна якість!

comments powered by Disqus
 
Top