Материнські плати ASUS ProArt – 5 років гарантії

Материнські плати ASUS ProArt – 5 років гарантії

В Україні починає діяти 5-річна гарантія на модельний ряд материнських плат ASUS ProArt, призначений для професіоналів, які працюють з візуальним контентом і для виконання складних завдань потребують високопродуктивних і надійних рішень.

Показати все

На цей момент у лінійку материнських плат ASUS ProArt входять дві моделі: нещодавно анонсована плата ProArt B550-Creator для процесорів AMD Ryzen, а також материнська плата ProArt Z490 Creator 10G, створена для складання ПК з використанням процесорів Intel. Відмінними рисами материнських плат лінійки ProArt є висока продуктивність, швидкісні інтерфейси передачі даних, а також розширені засоби безпеки й додаткові функції.

ASUS ProArt Z490 Creator 10G обладнана мережевим контролером Intel I225-V з підтримкою стандарту 10G Ethernet для високошвидкісного підключення до мереж нового покоління. У список своїх переваг для творців візуального контенту можна записати також підтримку до трьох карт PCIe x16.

Материнська плата ASUS ProArt B550-Creator має у своєму арсеналі повний набір високошвидкісних інтерфейсів, зокрема Thunderbolt 4, два порти 2.5G Ethernet (контролер Intel) і USB 3.2 Gen 2.

Для зручного керування ПК на базі материнських плат ProArt передбачений ProArt Creator Hub –програмний центр, що дозволяє централізовано керувати всіма продуктами лінійки ProArt, зокрема дисплеями та ноутбуками ProArt. Для  чистої передачі голосу під час аудіо- і відеодзвінків ProArt B550-Creator використовує ексклюзивну технологію двостороннього інтелектуального шумозаглушення.

Відзначимо, що розширена 5-річна гарантія доступна також для моніторів ProArt серій PA та PQ, куплених в Україні у офіційних партнерів компанії.

Для активації цієї гарантії потрібно пройти реєстрацію продукту за посиланням на офіційному сайті ASUS.

comments powered by Disqus
 
Top