Лопату Verto придбай та клопоту більше не май!

Лопату Verto придбай та клопоту більше не май!

Сезон садово-городніх робіт вже у самому розпалі, тож радимо мати у своєму господарському арсеналі надійні інструменти Verto, які вірно прослужать вам не один рік.

Показати все

Так, краш-тест лопат Verto 15G003 та 15G011 цьому підтвердження. Інструменти витримали наїзд позашляховика вагою 1600 кг, не змінили своєї форми та були готові до подальшої експлуатації. Вражає, чи не так?

Основні характеристики:

  • Verto 15G003 – лопата загострена, повна довжина 1150 мм. Основне призначення: для садових і будівельних робіт. Робоча частина з високоякісної загартованої сталі, загострена, зі спеціальною зубчастої крайкою, легко проникає в кам'янистий грунт або через щільну кореневу систему. Двокомпонентна пластмасова ручка стабільно лежить в долоні, що підвищує комфорт роботи з інструментом. Металеве посилення в місцях, найбільш схильних до пошкоджень (місце з'єднання держака з робочою частиною).
  • Verto 15G011 - проста лопата, повна довжина 1250 мм. Основне призначення: для садових і будівельних робіт. Робоча частина з високоякісної загартованої сталі, загострена. Держак з профільованої сталевої трубки з пластмасовим покриттям, що забезпечує надійне захоплення. Підвищений комфорт роботи забезпечує спеціальна ергономічна форма черенка, а також стабільно зафіксована в долоні пластмасова ручка.

Отож ваша присадибна ділянка буде під повним контролем з надійними інструментами Verto!

comments powered by Disqus
 
Top