Безпека кожної подорожі з 2Е

Безпека кожної подорожі з 2Е

Постійне перебування на зв’язку – саме так живе більшість. Із цим завданням легко справляються смартфони. А щодо безпеки спілкування, особливо за кермом, тут у пригоді стануть зручні помічники – тримачі. Завдяки їм можна користуватися різними мобільними додатками чи навігатором, керуючи пристроєм одним натисканням і не відводячи погляду від дороги.

Показати все

Вибираємо за призначенням

Тримачі створені для того, аби надійно встановлювати в автомобілі під час руху смартфон чи планшетний ПК. Відповідно до цього їх є кілька видів.

  • Спеціалізовані — такі пристрої призначено для закріплення смартфона або планшета. Залежно від цього вони відрізняються за розмірами фіксатора, адаптованого під розмір гаджета.

  • Універсальні — тримачі цього типу мають конструкцію, що дає змогу фіксувати як смартфони, так і планшети різного розміру. Гаджет закріплюють за допомогою розсувних «вушок», що затискають електронний пристрій із трьох боків, магніту чи клейкої поверхні.

Автомобільний тримач 2E CH0101

Автомобільний тримач 2E CH0102

Автомобільний тримач 2E CH0103

Фіксація

Конструкція фіксатора може бути двох типів: механічна та магнітна.

  • Механічна — гаджет встановлюють у спеціальні «вушка». Така фіксація є доволі надійною, однак іноді виникають складнощі з вилученням смартфона.

  • Магнітна — використовують силу неодимового магніту. Для встановлення необхідно до задньої кришки прикріпити металеву пластинку. Такі пластинки є в комплекті постачання. Вони прості щодо встановлення, але іноді недостатньо надійні в разі виникнення сильної вібрації.

Місце кріплення

Для водія за кермом важливо, щоби вибрана точка фіксації давала змогу бачити телефон, не відводячи очей від дорожнього полотна. Тому існують такі варіанти:

  • на торпедо;
  • на лобовому склі;
  • у решітці дефлектора.

Автомобільний тримач-напівавтомат для смартфона

Тримач відкривається за допомогою кноп­ки, що на тильному боці верхньої частини. Для кріплення в авто використовують надійну присоску з фіксатором, а для утримання мобільних пристроїв передбачено затискач. Нахил можна регулювати.

Код товару

2E-CH01-01

2E-CH01-02

2E-CH01-03

Принцип утримування

присоска

гравітаційний механізм

магніт

Тип

універсальний

універсальний

універсальний

Місце встановлення

торпедо, лобове скло

торпедо, лобове скло

вентиляційна решітка

Матеріал

пластмаса

пластмаса

пластмаса

Колір

чорний

чорний

чорний

Розмір (ш × в × г), мм

115 × 145 × 115

90 × 150 × 130

40 × 55 × 60

comments powered by Disqus
 
Top