Справжній герой, або Супертренди для безмежної творчості від TECNO Mobile

Справжній герой, або Супертренди для безмежної творчості від TECNO Mobile

Круті відео для TikTok, Audio Sharing, фото та гламурні селфі для Instagram, а також тривалий час роботи без підзаряджання – усе це отримають користувачі з новими моделями SPARK 6 і SPARK 6 Go китайського бренда смартфонів TECNO Mobile. Цього разу акцент зробили на розробці та впровадженні високо­якісних камер і потужного процесора, а також поліпшили всі доступні фан-функції.

Показати все

Дизайн

SPARK — молодіжна лінійка, що користується попитом у тинейджерів, студентів і молодих фахівців в усьому світі. Тому зовнішньо нові моделі смартфонів також заточені під молодих, сучасних і активних користувачів — сміливі кольорові рішення, привабливий дизайн задньої панелі з ефектом градієнта, яскравий екран із мінімальною рамкою. Співвідношення сторін 20,5:9 у SPARK 6 забезпечує баланс між комфортним переглядом зображень і відео на екрані та загальною ергономікою пристрою.

Продуктивність

Новий восьмиядерний процесор Helio G70 поліпшив обчислювальні можливості SPARK 6 на 60 %, а продуктивність графічного ядра було відповідно збільшено на 26 %. Усе це не могло не позначитися на швидкості відгуку телефона, що особливо важливо, коли йдеться про мобільні ігри.

Відео

У новому SPARK 6 враховано всі сучасні відеотренди: у телефон вшито 9 відеофільт­рів, є можливість створювати циклічні відео («бумеранги»), знімати 15-секундні ролики, вбудовано шаблони спецефектів, а також доступне миттєве ретушування відео.

Акумулятор

Одна з найважливіших характеристик сучасного смартфона — тривалість роботи. Новий SPARK 6 з акумулятором ємністю 5 000 мА год готовий до роботи буквально «до останньої секунди» — заряду пристрою вистачить майже на 27 годин спілкування телефоном, до 17 годин серфінгу в інтернеті, до 7 годин відеозйомки. Смартфон підтримує технологію швидкого заряджання.

Вибухові фото

У SPARK 6 вбудовано супертрендову квадрокамеру, що складається з новомодної лінзи глибини, основної камери 16 МП, макролінзи та AI-лінзи. Завдяки квадроспалаху, можливості розумного розпізнавання сцен і функції HDR смартфон SPARK 6 добре підходить для фотосесій за будь-яких умов. У свою чергу SPARK 6 Go — це телефон із вже звичною подвійною камерою за доступною ціною.

Пам’ять

Обидві моделі SPARK 6 і SPARK 6 Go мають дві модифікації пам’яті: 4 + 64 ГБ і 4 + 128 ГБ у SPARK 6; 3 + 64 ГБ і 2 + 32 ГБ у SPARK 6 Go. Вартість SPARK 6 Go нижча за вартість старшої моделі.

Smart і фан

Для створення атмосфери веселої вечірки більше не знадобиться громіздка аудіосистема — достатньо активувати Bluetooth на смартфоні SPARK 6 та під’єднати до нього кілька динаміків, щоби створити стерео­сцену, як у справжньому клубі. Також у новинках SPARK передбачена можливість аудіошеринга, що особливо актуально для пар, які бажають разом насолоджуватися улюбленими треками. Так до телефонів можна одночасно підключити дві бездротові Bluetooth гарнітури або навушники TWS.

TECNO Mobile стабільно утримує свої позиції в десятці найбільш продаваних брендів смартфонів у світі. І все це завдяки вмінню тримати баланс між доступними цінами та високою якістю продукції. За своїми характеристиками смартфони Spark 6 Series задовольняють очікування споживачів, і навіть перевершують їх, пропонуючи якісно новий досвід користування, не виходячи за межі бюджету.

comments powered by Disqus
 
Top