Акумуляторний інструмент Ryobi MAX POWER для будь-якого куточка вашого саду

Акумуляторний інструмент Ryobi MAX POWER для будь-якого куточка вашого саду

Акумуляторна система Ryobi MAX POWER використовує інноваційні двигуни, розумну електроніку та потужні акумулятори, щоб впоратися із виконанням робот будь-якої складності у вашому господарстві. Новинки вже доступні для замовлень на складі Erc.

Ознайомтесь з асортиментом акумуляторних інструментів MAX POWER:

  • ГАЗОНОКОСАРКИ MAX POWER. Асортимент пристроїв MAX POWER включає 3 різні газонокосарки. У нової мульчуючої косарки є спеціальні леза, які не просто зрізають траву, а ще й подрібнюють обрізки доки вони не стануть дуже маленькими.
  • САДОВИЙ ПИЛОСОС-ПОВІТРОДУВ MAX POWER. Може використовуватися як повітродув, так і як пилосос для прибирання листя та іншого сміття.
  • МИЙКА ВИСОКОГО ТИСКУ MAX POWER. Перша акумуляторна мийка, що дозволяє очистити що завгодно і де завгодно.
  • РАНЦЕВА ПОВІТРОДУВКА MAX POWER. З цією новинкою прибирання в саду виконується супер швидко, буквально на одному диханні.
  • ЛАНЦЮГОВА ПИЛА MAX POWER. Незалежно від того, чи потрібно вам розпиляти масивні колоди або невеликі гілки, тепер ваших руках знаходиться неймовірна потужність для виконання такої роботи!

Потужність нових акумуляторів дозволяє виконати будь-яку роботу в саду без використання бензину або проводів.  Так, з лінійкою MAX POWER від Ryobi користувачеві доступна максимальна продуктивність та потужність інструменту зі зменшеним рівнем вібрації та шуму, та абсолютно без шкідливих викидів.  

Тепер навіть найважча робота в саду буде по силам, наприклад, рубка дерев та косіння великих площ, а завдяки легкості та зручності акумуляторів значно полегшується робота та оперування інструментом у ручному використанні, приміром, стрижка живих огорож або косіння високої трави.

Особливості MAX POWER:

  • Менше шуму та вібрації: значно тихіше за бензинові аналоги. Менша кількість рухомих елементів створює менше вібрації.
  • Жодних шкідливих викидів: кількість викидів відпрацьованих газів та бензину дорівнює нулю.
  • Не потребує обслуговування двигуна: на відміну від бензинових аналогів, електричний двигун не вимагає регулярного техобслуговування.
  • Початок роботи в один дотик: просто встановіть акумулятор та розпочніть роботу. Більше ніяких заплутаних дротів та виснажливого запуску двигуна.

Акумуляторна лінійка MAX POWER живиться від передових 36В акумуляторів, які забезпечують чудову потужність та продуктивність інструментів. Тому акумуляторна система MAX POWER стане розумним вибором для здійснення та підтримання повного догляду за садом.

comments powered by Disqus
 
Top