Ексклюзивна iгрова зброя ROG

Ексклюзивна iгрова зброя ROG

Геймерська периферія ROG – найкоротший шлях до перемоги.

Показати все

Ігрова клавіатура ROG Strix Scope RX

ROG Strix Scope RX — перша механічна ігрова клавіатура, у якій використовують оптико-механічні перемикачі ROG RX Red із вбудованими RGB-світлодіодами для незалежного підсвічування кожної клавіші. Унікальна конструкція перемикачів забезпечує практично нульове затримання відгуку для миттєвої реєстрації натискання клавіші. Порожній квадратний стрижень і механізм стабілізації забезпечують постійне зусилля під час натискання клавіш. Термін служби перемикачів становить неймовірні 100 млн натискань.

ROG Strix Scope RX зберегла всі притаманні лінійці Scope фішки — збільшену клавішу Ctrl, спеціальну клавішу «стелс» для миттєвого згортання всіх додатків, а також підтримання фірмового підсвічування Aura Sync. Утиліта Armory Crate дає змогу користувачам налаштовувати профілі, задавати функції клавіш, записувати макроси та навіть відстежувати статистику роботи обладнання під час гри. Верхня пластина ROG Strix Scope RX виготовлена з металу, крім того, клавіатура має водо- і пилонепроникність, відповідаючи вимогам стандарту IP56. Порт USB 2.0 можна використовувати для заряджання мобільних пристроїв і підключення зовнішніх девайсів.

Ігрова клавіатура ROG Falchion

ROG Falchion — це стильна ігрова клавіатура в оригінальному формфакторі 65 %. Вона пропонує користувачеві розкладку із 68 клавішами, тобто не має цифрового блоку клавіш і низки функціональних клавіш, але зберегла стрілки й весь блок над ними з PgUp, PgDn та іншими клавішами, що задовольнить потреби переважної частини аудиторії. Зручно те, що ROG Falchion є бездротовою клавіатурою, а для підключення використовується радіоканал із частотою 2,4 ГГц. Частота опитування — 1 000 Гц, що відповідає часу відгуку 1 мс.

На одному заряді акумулятора клавіатура може пропрацювати до 400 годин із вимкненим підсвічуванням. Портативності та зручності клавіатурі додає жорсткий футляр для зберігання і транспортування, що є в комплекті постачання. Ще одна особливість ROG Falchion — інтерактивна сенсорна панель, що є сенсорною смужкою в лівій частині корпусу, яку можна використовувати для регулювання гучності, скролінгу або інших завдань.

Ігрова миша ROG Chakram Core

ROG Chakram Core — це ігрова миша з програмованим знімним джойстиком, що забезпечує цікавий досвід керування ігровим процесом. У мишу вбудовано сенсор із роздільною здатністю до 16 000 точок на дюйм та частотою опитування 1 000 Гц, а унікальна функція точного регулювання чутливості DPI за допомогою коліщатка прокручування дає змогу точно налаштувати Chakram Core відповідно до стилю гри.

ROG Chakram Core має безгвинтову модульну конструкцію з магнітною кришкою та кнопками, а також зручними перемикачами та регульованою вагою, що забезпечує безліч варіантів налаштування для легкого кастомізування Chakram Core. Крім того, ROG Chakram Core – одна з перших ігрових мишей, що може похизуватися підтриманням технології NVIDIA Reflex Latency Analyzer, яка допомагає заміряти затримку системи між натискання кнопки миші до зміни пікселів на моніторі для оптимізації ігрових процесів.

Ігрова гарнітура ROG Delta S

Ігрова гарнітура ROG Delta S забезпечує бездоганно чисте й деталізоване звучання і дає геймерам істотну перевагу перед суперниками. Вона має високоякісний ЦАП Hi-Fi ESS9 281 із технологією QUAD DAC та є першою ігровою гарнітурою з технологією Master Quality Authenticated (MQA), яка забезпечує відтворення аудіофайлів студійної якості, щоби розкрити кожну деталь оригінального запису. Вбудована в ROG Delta S технологія MQA Renderer може приймати сигнал MQA Core і виконувати остаточне «розгортання» файлу MQA.

Мікрофон з інтелектуальним шумозаглушенням забезпечує чистий голосовий зв’язок під час гри, а ексклюзивні динаміки ASUS Essence, герметична конструкція камер і технологія Audio Signal Diversion працюють в унісон для відтворення захопливого звуку. ROG Delta S важить лише 300 г і має ергономічні D-подібні амбушури ROG Hybrid для неперевершеного комфорту під час тривалих ігрових сесій. Завдяки розніму USB-C користувачі можуть використовувати навушники з ПК, ігровими консолями й мобільними пристроями. Регульоване кругове RGB-підсвічування можна синхронізувати з підсвічуванням іншого обладнання, що підтримує технологію Aura Sync.

Ігрова поверхня ROG Scabbard II

ROG Scabbard II — це ігрова поверхня, на якій вистачить місця для клавіатури, миші та іншого геймерського устаткування. Її виготовлено з міцної тканини зі спеціальним покриттям, що відштовхує воду, масло та пил, допомагаючи підтримувати ігрове місце в чистоті.

Зображене лого (Republic of Gamers) підкреслює геймерський статус власника, а зручна протиковзка гумова основа робить цю ігрову поверхню найнадійнішими союзником у грі.

comments powered by Disqus
 
Top