Розпилювач RYOBI ONE+ RY18FGA-0: захистіть ваш дім, сад і бізнес

Розпилювач RYOBI ONE+ RY18FGA-0: захистіть ваш дім, сад і бізнес

Універсальний акумуляторний розпилювач RYOBI ONE+ ідеально підходить для прибирання будинку, саду та офісу. Адже його легка та портативна конструкція дозволяє без особливих зусиль проводити якісну дезінфекцію в приміщенні або навіть на вулиці. На дану новинку діє попереднє замовлення на складі ERC, тож поспішайте скористатись вигідною пропозицією.

Особливості RYOBI ONE+:

  • Ідеальний для розпилення дезінфекторів, побутової хімії, інсектицидів, фунгіцидів, пестицидів тощо.
  • На відміну від традиційних розпилювачів, він подрібнює хімічні частки, що дозволяє їм розлітатися на більшу відстань і лягати більш рівномірним шаром.
  • Дозволяє проводити роботи з розпилення хімікатів не відчуваючи зайвої втоми.
  • Хімічні частинки розпорошуються на дистанцію до 4.5 м, що набагато далі, ніж у традиційних розпилювачів.
  • Менші краплі розчинів лягають більш рівномірним шаром і проникають у важкодоступні місця, роблячи застосування хімічних речовин більш ефективним.

Так, розпилювач  RY18FGA-0 може використовуватися з різними побутовими засобами для обробки саду і дому від цвілі, комах і багато чого іншого. Однією з ключових переваг використання розпилювача RYOBI ONE+ є те, що хімічні розчини розсіюються у вигляді туману, тому вони не роблять поверхні «вологими». Таким чином розпилювач ідеально підходить для використання як на відкритому повітрі, так і в добре провітрюваному приміщенні.

До слова, розпилювач  RY18FGA-0 усуває необхідність в ручному накачуванні тиску, як в традиційних обприскувачах. Просто натиснувши на кнопку запуску ви можете обробляти великі площі, маючи чудову маневреність і контроль над інструментом завдяки компактній конструкції.

Тож, обробляйте свій дім, сад або офіс від цвілі, бур'янів, комах і багато чого іншого за допомогою багатофункціонального 18 В розпилювача Ryobi ONE + та отримуйте справжнє задоволення від процесу!

comments powered by Disqus
 
Top