Acer Aspire 7: оберіть один пристрій для серйозної роботи та розваг

Acer Aspire 7: оберіть один пристрій для серйозної роботи та розваг

Ви готові не лише до споживання, але й до створення якісного контенту? Тоді новий Acer Aspire 7 (A715-75) саме те, що вам потрібно! Даний ноутбук завдяки вражаючій потужності та найновішому графічному процесору NVIDIA забезпечує високу продуктивність під час роботи або розваг, а процесор Intel Core 10-го покоління підтримує оптимальну швидкість для будь-яких завдань.

Показати все

Лептоп Acer Aspire 7 (A715-75) має стриманий класичний чорний дизайн, що оснащений сучасними компонентами та якісним екраном з тонкими бічними рамками. Корпус виконано з темного матового пластику, який не збирає відбитки та зовні нагадує металеве покриття. Його габарити складають 363,4 х 254,5 х 22,9 мм, а  вага – 2.15 кг, тож ноутбук завжди зручно взяти з собою у офіс на роботу або до друзів для спільної та захопливої ігрової сесії.

Завдяки співвідношенню екрана до корпусу у 81,61% FHD дисплей на 15,6 дюйма з вузькими рамками вміщає просторіше зображення. Крім того, додатковій якості покращення перегляду картинки сприяють технології Acer Color Intelligence та Acer ExaColor.

За компактним корпусом Acer Aspire 7 (A715-75) приховується чимала потужність у вигляді процесора Intel Core і7 10-го покоління та дискретної карти NVIDIA GeForce GTX 1650 Ti. Доповнюють комплектацію твердотільний диск M.2 PCIe SSD із максимальним об’ємом 1 ТБ та оперативна пам'ять DDR4 (SO-DIMM) до 32 ГБ. Завдяки такій вражаючій продуктивності ви точно матимете достатньо потужності й місткості для виконання робочих та творчих завдань.

За швидку передачу даних в Acer Aspire 7 (A715-75) відповідає двосмуговий модуль Wi-Fi 6 (802.11ax), що збільшує середню пропускну здатність мережі майже у 3 рази і зменшує значення затримки на 75% порівняно з Wi-Fi 5 (802.11ac). Завдяки інтерфейсу USB-C користувачі можуть насолоджуватися надшвидкою передачею даних через SuperSpeed USB 5 Гбіт/с. Лептоп також має чотири роз’єми USB: один роз’єм USB 2.0, роз’єм HDMI і два роз’єми SuperSpeed USB 5 Гбіт/с Type A, один із яких може використовуватися для заряджання у вимкненому стані.

Отже, ноутбук Acer Aspire 7 (A715-75)  зі стриманим класичним дизайном стане універсальним рішенням для роботи, творчості або відпочинку.

comments powered by Disqus
 
Top