Acer Aspire 5: універсальний ноутбук, що створений для багатозадачних режимів

Acer Aspire 5: універсальний ноутбук, що створений для багатозадачних режимів

Ноутбук Aspire 5 (A517-72) від Acer справжня знахідка для тих, хто шукає багатофункціональний лептоп для дому чи офісу з якісним дисплеєм, потужним процесором та великим об’ємом пам’яті. Дана новинка гармонійно поєднує в собі всі ці переваги та готова вражати й ефективно працювати в будь-якому режимі.

Показати все

Особливості Aspire 5:

  • Портативність: тонкий ноутбук з діагоналлю 17.3” має товщину всього 19.9 мм та вагу 2.14 кг
  • Потужність та продуктивність: ноутбук на базі процесорів Intel Core i3, i5 або i7 останнього 11-покоління із вбудованою графікою Intel Iris Xe або NVIDIA GeForce MX 350/MX 450 .
  • Об’ємне сховище: твердотільний диск M.2 PCIe до 1 ТБ із високою швидкістю завантаження та жорсткий диск об’ємом до 2 ТБ
  • Зображення, що вражає: завдяки вузькій рамці й співвідношенню розмірів дисплея і корпуса 81,61% ви зможете насолоджуватися IPS-монітором Full HD із насиченими кольорами
  • Швидка передача даних: двосмуговий модуль Wi-Fi 6 (802.11ax)

Так, Acer Aspire 5 (A517-72) має універсальний дизайн, що ідеально виглядатиме як в офісі, так і вдома. Тонкий ноутбук з діагоналлю 17.3” та товщиною всього 19.9 мм має професійний вигляд завдяки алюмінієвій кришці. А вузькі рамки дисплея та ергономічний підйом для охолодження довершують стриманий дизайн лептопа.

Зображення дисплея також вражає, адже ноутбук має IPS-екран Full HD із насиченими кольорами. Крім того, для кращого відтворення зображення і для захисту зору користувача дисплей оснащений технологією Acer Color Intelligence, що робить ноутбук Aspire 5 відмінним вибором, якщо ви довго працюєте за комп’ютером і в різних умовах зовнішнього освітлення.

Також в Aspire 5 (A517-72) наявна неймовірна потужна «начинка», яка точно не залишить нікого байдужими. В залежності від конфігурації ви можете отримати ноутбук на базі процесорів Intel Core i3, i5 або i7 останнього 11-покоління із вбудованою графікою Intel Iris Xe або NVIDIA GeForce MХ 350/MX 450. Що в свою чергу, дозволяє не лише ефективно виконувати завдання в багатозадачному режимі, а й працювати з медіафайлами та комфортно грати в різноманітні ігри.

Для будь-яких задач необхідно сховище, у Aspire 5 з цим також все добре. Твердотільний диск M.2 PCIe до 1 ТБ із високою швидкістю завантаження та жорсткий диск об’ємом до 2 ТБ забезпечують максимальну продуктивність роботи. Оперативної пам’яті теж вдосталь (до 24 ГБ), залежно від моделі.

Не можна пройти осторонь оновленої системи охолодення ноутбука, режимами роботи якої тепер можна керувати вручну, за допомогою клавіш F+Fn вибираючи поміж «Тихого», «Нормального» та «Продуктивного» режимів, а також притаманну більшості новинок Acer у 2021 році – спеціальний підіймаючий шарнір, який покращує охолодження, ергономіку роботи за ноутбуком та навіть звук від динаміків системи.

До слова, в Aspire 5 (A517-72) встановлено сучасний двосмуговий модуль Wi-Fi 6 (802.11ax), що збільшує середню пропускну здатність мережі майже у 3 рази і зменшує значення затримки на 75% порівняно з Wi-Fi 5 (802.11ac). Завдяки інтерфейсу USB-C користувачі можуть насолоджуватися надшвидкою передачею даних. Пристрій також має загалом чотири роз’єми USB: один роз’єм USB 2.0, роз’єм HDMI 2.0 і два роз’єми SuperSpeed USB 5 Гбіт/с Type A, один із яких може використовуватися для заряджання у вимкненому стані.

Тож ноутбук Acer Aspire 5 (A517-72) стане ідеальним помічником як під час продуктивного робочого дня, так і для домашнього використання всією родиною.

comments powered by Disqus
 
Top