ERC - офіційний дистриб'ютор Vertica

ERC - офіційний дистриб'ютор Vertica

У березні 2021 дистрибуційний холдинг ERC оголосив про розширення контракту з найбільшим розробником програмного забезпечення — компанією Micro Focus в країнах СНД, а також Україні та Грузії (Сакартвело) по технологічному рішенню Vertica.

Vertica — це аналітичне уніфіковане сховище даних, незалежне від інфраструктури замовника, що спеціально створено з урахуванням таких критичних факторів як найвища продуктивність, масштабованість, простота та відкритість. Завдяки Vertica можна збільшити швидкість обробки запитів в 50-1000 разів у порівнянні з іншими технологіями аналізу даних. Робота сховища перевірена в масштабах, що обчислюються екзабайтами.

Використовуючи Vertica, замовник отримує:

 • Високопродуктивну аналітичну SQL СУБД (масштабованість до екзабайт)
 • Архітектуру з колонковим зберіганням даних
 • Вбудовану аналітику та машинне навчання (більше 600 функцій)
 • Швидкісну обробку запитів
 • Можливість інсталяції на будь-якому обладнанні і в будь-яких середовищах

«Співпраця з Vertica – важливий стратегічний крок для ERC, який забезпечить замовників наших бізнес-партнерів в країнах СНД, а також Україні та Грузії (Сакартвело) спеціалізованою платформою Vertica, що призначена для аналізу великих даних в режимі реал-тайм і яка працює набагато швидше традиційних СУБД», — зазначила Тетяна Корженко, директор дивізіону корпоративних рішень, ERC.

Холдинг ERC, що представлений в Україні провідним Value Added Distributor компанією ERC, розвиває бізнес у групі країн, володіючи солідним портфоліо контрактів на дистрибуцію продукції лідерів світового ринку ІТ та електроніки споживчого та корпоративного сегментів. Більше 400 контрактів з постачальниками-грандами світової індустрії та більше 5 000 дилерів та замовників активно працюють, кожен з них — унікально за своїми можливостями.

Більше 25 років досвіду в Україні, професіональний колектив, сучасний логістичний комплекс, ефективний сервісний центр, унікальні та актуальні маркетингові інструменти, а також обладнаний для всіх задач багатомодульний учбовий комплекс визначають основні переваги діяльності компанії.

«Ми раді початку співпраці з холдингом ERC у якості дистриб’ютора Vertica в Грузії, Україні та країнах, що входять до складу СНД. Ми впевнені, що наші партнери отримають максимальну технологічну, фінансову та маркетингову підтримку для розвитку взаємовигідного бізнесу з Vertica від професійної команди ERC», — Анна Спірідонова, менеджер з розвитку партнерського каналу Vertica Russia & CIS.

ERC надає бізнес-партнерам кваліфіковану передпродажну, маркетингову, технічну підтримку на кожному етапі: від знайомства з рішенням Vertica до його імплементації. Співпрацюючи з ERC, можна отримати:

 • консультації щодо партнерської політики Vertica
 • допомогу та супровід продажу кінцевому замовнику
 • технічні консультації та допомогу в демонстраціях та пілотних проєктах
 • навчання як технічних спеціалістів, так і спеціалістів з продажів
 • захист проєктів при умові виконання простих правил та порядку дій
 • розширення кінцевої пропозиції комплементарними рішеннями

За детальною інформацією щодо рішення Vertica і з питань співпраці можна звертатися по електронній пошті software@erc.ua або за наявними контактам в ERC.

comments powered by Disqus
 
Top