Twinkly та "The Doox"

Twinkly та "The Doox"

Це ще один напрямок використання рішень Twinkly для декорацій онлайн-майданчиків під час локдаунів та інших обмежень, чи декорування сцен для виступів після них.

Показати все

Здається, нічого особливого, наприклад тут у синхронній групі об'єдано лише кілька гірлянд Twinkly у вигляді штор. Проте, ми наголошуємо таким чином на новій ніші використання Twinkly - онлайн-концертах (співаками, музикантами, танцюристами ...), у театрі, інших виступах де є потенційно широке творче поле використання світлових рішень майстрами справи.

Сучасний фольклорний колектив "The Doox" вирішив використовувати Twinkly як прикрасу для свого онлайн-концерту. І вони задоволені цим рішенням. Ми рекомендували їм кілька сценаріїв, але вони мали власне бачення використання, тому ми дозволяли їм робити те, що вони хочуть, як художники і як господарі своєї справи, та як власники цих розумних світлових прикрас.  Ми вважаємо, що це є чарівний спосіб і чудовий приклад того, як використовувати Twinkly, який гідно пасує ідеям світу культури, мистецтв, розваг.


Давайте використовувати Twinkly, так як вам подобається!

comments powered by Disqus
 
Top