Холодильники LG 2021 з технологією DoorCooling+: оберіть саме той, що вам потрібно!

Холодильники LG 2021 з технологією DoorCooling+: оберіть саме той, що вам потрібно!

Нові холодильники від LG з унікальною технологією свіжості DoorCooling+ забезпечать більш швидке та рівномірне охолодження, тож ви зможете насолоджуватись свіжістю улюблених продуктів якомога довше. Новинки доступні для замовлень на складі ERC.

Показати все

Так, холодильники LG 2021 оснащені технологією охолодження DoorCooling+, яка робить температуру дверей холодильника більш прохолодною, ніж звичайна система. А також завдяки потужному потоку повітря, що поширюється зі спеціального повітродуву у верхній частині панелі, забезпечує рівномірне охолодження полиць усередині холодильної камери до 32% швидше, в порівнянні з класичною системою охолодження без обдування дверей.

Крім того, технологія LINEAR Cooling дозволить зберегти їжу свіжою ще довше, зменшуючи коливання температури до ±0.5℃. До слова, на задній стінці холодильника LG знаходиться металева пластина, яка слугує додатковим джерелом охолодження, а також підкреслює мінімалізм і вишуканий дизайн холодильника.

LG GA-B509CETM

 

 

 

Модель GA-B509CETM представлена у бежевому рішенні, оснащена технологіє DoorCooling+ та LINEAR Cooling. Має задню металеву стінку Metal Fresh для додаткового охолодження. Також холодильник з системою охолодження Total No Frost, зона свіжості з технологією Moist Balance Crisper і функцією регулювання рівня вологості. Клас енергозбереження холодильника – А++, наявна м’яка LED-підсвітка та сенсорний дисплей E-Micom.

LG GA-B509CCIM

Модель GA-B509CCIM у кольорі сірий бетон оснащена технологіє DoorCooling+ та LINEAR Cooling. Має задню металеву стінку Metal Fresh для додаткового охолодження. Також холодильник з системою охолодження Total No Frost, зона свіжості з технологією Moist Balance Crisper і функцією регулювання рівня вологості. Клас енергозбереження холодильника – А++, наявна м’яка LED-підсвітка та сенсорний дисплей E-Micom.

LG GA-B509SLSM

Модель GA-B509SLSM представлена у графітовому, бежевому та білому кольорі, оснащена  технологіє DoorCooling+ та LINEAR Cooling. Також холодильник з системою охолодження Total No Frost. Клас енергозбереження – А++, наявна м’яка LED-підсвітка та сенсорний дисплей E-Micom.

LG GA-B459CLWM та GA-B459CEWM

Моделі GA-B459CLWM та GA-B459CEWM представлені у платиново-сріблястому та бежевому рішенні, оснащені технологіє DoorCooling+ та LINEAR Cooling. Також холодильник з системою охолодження Total No Frost. Клас енергозбереження – А++, наявна м’яка LED-підсвітка та сенсорний дисплей E-Micom.

LG GA-B509SESM

Модель GA-B509SESM у бежевому рішенні, оснащена технологіє DoorCooling+ та LINEAR Cooling. Також холодильник з системою охолодження Total No Frost. Клас енергозбереження – А++, наявна м’яка LED-підсвітка та зовнішній сенсорний дисплей.

LG GA-B509CQZM

Модель GA-B509CQZM представлена у білому кольорі, оснащена технологіє DoorCooling+ та LINEAR Cooling. Також холодильник з системою охолодження Total No Frost. Клас енергозбереження – А++, наявна м’яка LED-підсвітка та внутрішній дисплей.

LG GA-B509SQSM

Модель GA-B509SQSM представлена у білому кольорі, оснащена технологіє DoorCooling+ та LINEAR Cooling. Також холодильник з системою охолодження Total No Frost. Клас енергозбереження – А++, наявна м’яка LED-підсвітка та зовнішній сенсорний дисплей.

comments powered by Disqus
 
Top