Широкий асортимент ноутбуків HP

Широкий асортимент ноутбуків HP

Раді повідомити вам про те, що до кінця місяця на склад ERC надійде широкий асортимент ноутбуків HP.

Показати все

Весь товар зі списку вже доступний для попереднього замовлення на порталі.

Кількість товарів дуже обмежена - тому поспішайте забронювати потрібні вам позиції.

На що слід звернути увагу?

Spectre x360

В першу чергу, після довгої перерви, в асортимент повертаються елітні ноутбуки Spectre x360.

Вони отримали оновлення у вигляді процесорів Core I7 та Core I5 ​​покоління Tiger Lake, а також розширений асортимент інших технічних опцій.

На даний момент на порталі представлено більше десяти різних конфігурацій, включаючи ноутбуки з UHD Oled матрицями та продуктивною пам'яттю Intel Optane.

Широкий асортимент для геймінгу

Істотна частка товарів, які стануть доступними до відвантаження в березні, належить до геймінг-сегменту. Це вже відомі вам Pavilion Gaming 15,16,17 та ОMEN 17, а також оновлена ​​версія OMEN 15 (Starmade).

OMEN 15 (Starmade) отримав більш консервативний та стриманий дизайн в порівнянні з своїм попередником. Тепер без проблем можна взяти цей ноутбук з собою на ділову зустріч і ніщо не видасть завзятого геймера. Тільки стриманість та елегантність, а також просто виняткова висока продуктивність.

Дефіцит в початковому та середньому цінових сегментах

На жаль, дефіцит товару в початковому та середньому цінових сегментах триває. Про усі зміни в ситуації з поставками, а також про надходження нового товару ми інформуватимемо вас по мірі можливостей та, власно, появи новин.

comments powered by Disqus
 
Top