Mercusys MR50G: функціонал в компактній формі

Mercusys MR50G: функціонал в компактній формі

Якщо у вашій квартирі чи будинку кількість гаджетів і пристроїв, що потребують доступу до Інтернет мережі, активно збільшується, то потрібно потурбуватись про маршрутизатор, який зможе впоратись із таким навантаженням сьогодні та протягом найближчого майбутнього!

І нібито ніяких проблем у цьому немає, адже ринок телекомунікацій пропонує безліч варіантів від популярних і менш популярних брендів. Та якщо до сучасної функціональності додати вимоги по не високій ціні і стильному дизайну, то кількість пристроїв на ринку значно зменшиться.

Але ми знайшли рішення цієї задачки замість вас і пропонуємо вам приглянутись да маршрутизаторів від Mercusys. Адже ми маємо достатній досвід із огляду продукції цього бренду (огляд гігабітного роутера Mercusys AC12G) і впевнено можемо сказати, що кожен із їх пристроїв відповідає трьом основним критеріям сучасного споживача: функціональність, стильність і приємний цінник.

Сьогодні ж ми розглянемо найсвіжішу новинку - Mercusys MR50G

Особливості:

 • Двосмугові швидкості MR50G – насолоджуйтесь домашніми розвагами без будь-яких затримок, досягаючи швидкості до 1900 Мбіт/с (1300 Мбіт с на діапазоні 5 ГГц та 600 Мбіт/с на діапазоні 2,4 ГГц).
 • Чудове покриття – 6 антен високого посилення з функцією Beamforming забезпечують стабільне з'єднання у всьому домі для отримання потужних сигналів Wi-Fi у кожному куточку.
 • Гігабітні порти – повною мірою використовуйте доступ до Інтернету та передавайте дані з запаморочливою швидкістю для досягнення максимальної продуктивності вашої мережі.
 • Підвищена ефективність мережі – Технологія MU-MIMO дозволяє MR50G взаємодіяти з кількома пристроями одночасно, збільшуючи загальну пропускну здатність мережі.
 • Smart Connect – інтелектуальний вибір найкращого діапазону для кожного пристрою.

Комплектація

Комплектація проста і очікувана: роутер, блок живлення на 12В/1A, мережевий кабель, інструкція і гарантія.

Дизайн

Якщо говорити про дизайн Mercusys MR50G, то це одна із його переваг і фішок. Виглядає він досить стильно і сучасно. Тому його можна буде легко розмістити на робочому столі, поруч з телевізором чи з новенькою PlayStation 5.

З іншого ж боку, ніяких химерних або яскравих елементів, крикливих деталей - він немає. Чорний строгий корпус, який ідеально впишеться в будь-який інтер'єр. На робочому столі поруч з MacBook він теж буде доречним, адже мінімалізм завжди в моді.

Функціонал

Почнемо з того, що роутер оснащений 6-ма антенами і підтримує режим MU-MIMO 3 × 3, одномоментно забезпечуючи 6 каналів, які працюють в будь-якому обраному самим роутером режимі. Кожен канал обладнаний власною антеною з коефіцієнтом посилення 5 dBi.

Є ще підтримка технології Smart Connect, яка об'єднує діапазони 2,4 ГГц і 5 ГГц в «розумну мережу», доступну під одним SSID-адресою. Завдяки цьому не потрібно обирати     діапазон мережі вручну, роутер самостійно вибере відповідну смугу в залежності від поточної завантаженості. Налаштування відбувається так, щоб кожен гаджет був забезпечений максимальною швидкістю інтернету при мінімальних затримках.

Підтримка ж технології Beamforming ( «формування променя») забезпечує максимально можливу «потужність» сигналу, прискорюючи передачу даних і підвищуючи доступну швидкість для кожного з підключених пристроїв.

WAN-порт тут тільки один, і перепризначення одного з LAN неможливо. А стабільне підключення по Wi-Fi дозволяє відмовитися і від зайвих LAN: їх тут тільки два. З іншого боку, цього вистачить для головних споживачів - ПК та основного телевізора у вітальні.

Також роутер порадує вас функціями:

 • Батьківський контроль
 • Гостьова мережа
 • Quality of Service
 • Підтримка IPTV
 • Підтримка IPv6
 • Режим "Точка доступу"

Налаштування

З налаштуванням тут все надзвичайно просто, що з ними впорається навіть дитина. Налаштування супроводжуються логічними коментарями, інтерфейс дозволяє швидко провести первинну настройку навіть тим користувачам, у яких немає ніяких навичок.

Досить включити роутер, підключитися до нього з браузера за стандартною адресою 192.168.0.1, ввести облікові дані провайдера і включити у відповідній вкладці «Швидка настройка» бездротового інтерфейсу.

При налаштуванні можна вказати режим роботи (роутер з дротовим підключенням або міст), задати власні паролі для доступу до панелі адміністратора, здійснювати тонке налаштування Wi-Fi або провести швидку діагностику власними силами пристрою. Швидко і легко, і ніякого командного рядка.

Висновок

Рекомендуємо роутер Mercusys MR50G поціновувачам стилю та функціональності. Адже роутер має сучасний функціонал та дизайн. Та і цінник помірний для сьогоднішнього користувача.

comments powered by Disqus
 
Top