ASUS Republic of Gamers представляє ROG Phone 5

ASUS Republic of Gamers представляє ROG Phone 5

Перемагайте з новим поколінням ігрових смартфонів ROG Phone 5, ROG Phone 5 Pro та ROG Phone 5 Ultimate.

ASUS Republic of Gamers (ROG) надає нове покоління інноваційного ігрового смартфона ROG Phone, в яке входять моделі ROG Phone 5, ROG Phone 5 Pro і ROG Phone 5 Ultimate.

Пристрої серії ROG Phone 5 створені на базі флагманської мобільної платформи Qualcomm Snapdragon 888 5G з підтримкою стандарту зв’язку 5G та ігрових функцій Qualcomm Snapdragon Elite Gaming. Оновлена ​​система охолодження GameCool 5 з абсолютно новим менеджером для налаштуванням продуктивності в програмному центрі Armory Crate гарантують максимальну продуктивність для будь-якого ігрового сценарію.

У смартфонах серії ROG Phone 5 установлено AMOLED-дисплей Samsung із частотою оновлення 144 Гц і відгуком в 1 мс, що володіє сертифікованою підтримкою стандарту HDR10+. Сенсорний шар дисплея має найкращу в галузі частоту опитування в 300 Гц і наднизьку латентність у 24,3 мс.

З ROG Phone 5 геймери можуть грати довше завдяки акумулятору ємністю 6000 мА·год. До складу комплекту постачання всіх пристроїв входить адаптер живлення HyperCharge потужністю 65 Вт, за допомогою якого акумулятор заряджається надзвичайно швидко.

Відображенням філософії дизайну серії ROG у нових пристроях є унікальний матричний дисплей ROG Vision, реалізований на задній панелі ROG Phone 5 Pro і ROG Phone 5 Ultimate. На нього можна вивести анімацію, що сигналізує про різноманітні системні й внутрішньоігрові події.

У новому поколінні смартфонів були внесені значні поліпшення в систему тригерів AirTrigger (технологія AirTrigger), а потужна аудіосистема GameFX була вдосконалена для ще більш неймовірного звуку.

Створені для перемоги

Серія смартфонів ROG Phone 5 працює на базі новітнього флагманського процесора Snapdragon 888, який об’єднує провідні в галузі інновації в області 5G, штучного інтелекту, ігор та технологій зйомки. Технологія Snapdragon Elite Gaming дозволяє геймерам насолодитися грою в HDR-якості. Уперше в новому процесорі реалізована технологія Qualcomm Game Quick Touch, що дозволяє збільшити швидкість відгуку сенсора й знизити затримку до 20%. Завдяки вражаючому збільшенню продуктивності графічного ядра на 35% і процесора на 25% навіть найвибагливіші мобільні 3D-ігри працюють без затримок на максимальних налаштуваннях.

Щоб досягти максимальної стабільності, в ROG Phone 5 реалізовано систему охолодження GameCool 5 з оптимальною схемою розташування компонентів: елементи акумулятора тепер розміщено по обидва боки від процесора. Таким чином, тепло, що виділяється центральним процесором, буде відводитися одночасно до граней і кутів корпусу, підвищуючи ККД системи охолодження. Рівномірно розподіляти тепло по всьому пристрою, перешкоджаючи його накопиченню, допомагають модернізована випарна камера й графітові вставки.

Повністю оновлений кулер AeroActive Cooler 5 ефективно переміщує повітря до центральної зони телефону, де встановлено процесор, забезпечуючи зниження його температури до 10°C.

Новий менеджер продуктивності в програмному центрі Armory Crate дозволяє увімкнути режим X з декількома системними профілями. Гравцям тепер пропонується ще більше можливостей для налаштування продуктивності, щоб миттєво адаптувати смартфон під активні завдання.

І, нарешті, ROG Phone 5 Ultimate є першим у світі смартфоном, в якому використовується 18 ГБ оперативної пам'яті LPDDR5, яка значно підвищує загальну продуктивність платформи в іграх.

Швидкий дисплей

Високошвидкісні дисплеї були візитною карткою ROG Phone із моменту його появи, і серія ROG Phone 5 продовжує цю традицію. Володіючи найкращої в галузі частотою опитування сенсора в 300 Гц, частотою оновлення 144 Гц і часом відгуку 1 мс, AMOLED-дисплей смартфона забезпечує неймовірно плавний ігровий процес і наднизьку латентність обробки торкань. Завдяки співпраці з компанією Pixelworks, лідером в області технологій обробки зображень, нові смартфони забезпечують найкращу у світі точність передачі кольору (Delta-E <1). Чудова якість зображення на захищеному склом Corning Gorilla Glass Victus дисплеї досягається також за рахунок постійно активованій технології HDR, яка поліпшує звичайні зображення.

Грайте довше

Щоб збільшити час роботи смартфона без дозаряджання й термін служби батареї в 6000 мА·год, у ROG Phone 5 використовується низка програмних рішень і методів енергозбереження, зокрема можливість обмеження рівня максимального заряду, стабільний процес заряджання й поліпшена функція планового заряджання. Є також механізми пасивного енергозбереження для обмеження кількості неактивних програм і зростання енергозбереження до 67%. Для досягнення максимальної енергоефективності відбувається автоматична оптимізація робочих параметрів. Швидке заряджання забезпечується адаптером HyperCharge з комплекту потужністю 65 Вт.

ROG Vision

За допомогою ексклюзивного матричного дисплея ROG Vision, який встановлений на задній панелі моделей ROG Phone 5 Ultimate і ROG Phone 5 Pro, геймери можуть заявити про себе всьому світу. ROG Phone 5 Pro оснащений кольоровим дисплеєм ROG Vision, а ROG Phone 5 Ultimate – монохромним.

ROG Vision може відображати різну анімацію, що інформує користувача про заряджання телефона, вхідний виклик, увімкнений режим X і багато іншого. Нарешті, власники цих смартфонів можуть створювати власну анімацію, щоб зробити свій пристрій ще більш індивідуальним.

Оптимізація під ігри

Повний контроль у грі – важлива перевага ROG Phone 5. Оновлена ​​система керування AirTrigger 5 дає гравцям чотири різні способи взаємодії зі смартфоном, забезпечуючи неперевершені можливості для керування грою. Крім того, кулер AeroActive Cooler 5 оснащений двома додатковими кнопками, що забезпечують комфорт консольних контролерів.

Серія ROG Phone 5 підтримує 10 різних способів керування рухом у грі, тому геймери можуть легко вибирати спосіб, який підходить їх стилю. Наприклад, в автосимуляторах можна керувати автомобілем, повертаючи смартфон, і пригальмовувати, наближуючи смартфон до себе.

ROG Phone 5 Pro і ROG Phone 5 Ultimate також оснащені прихованими сенсорними датчиками на задній панелі, які забезпечують функції L2/R2 контролера ігрової консолі. Вони також працюють разом з ультразвуковими датчиками, кнопками AeroActive Cooler 5 і елементами керування рухом, забезпечуючи повний контроль над ігровим процесом.

Аудіосистема GameFX в серії ROG Phone 5 тепер включає пару симетрично розташованих динаміків із сімома магнітами для по-справжньому збалансованих стереозвукових ефектів. Їх звучання доведено до досконалості у співпраці з компанією Dirac. Пристрій також має роз'єм для навушників 3,5 мм і високоякісний ЦАП ESS для обробки звуку без втрат якості. Додаток AudioWizard для налаштування звучання в різних сценаріях – іграх, фільмах, при прослуховуванні музики, – також було повністю перероблено. Аудіосистема GameFX у серії ROG Phone 5 забезпечує кришталево чисті звукові ефекти в іграх і потужні звукові ландшафти, які геймери не очікують отримати за допомогою смартфона.

Під час розробки ROG Phone 5 ми співпрацювали з популярними видавцями ігор, щоб надати власникам нових пристроїв різні візуальні теми для налаштування пристрою за допомогою улюблених персонажів і сцен. Геймери також можуть ділитися враженнями від ігор і взаємодіяти між собою через ROG Connect, онлайн-спільноту, підтримка якої вбудована в ROG Phone 5.

comments powered by Disqus
 
Top