Оновлена версія корпусів SilverStone FARA R1

Оновлена версія корпусів SilverStone FARA R1

Пропонуємо широкому загалу версію корпусів для створення ігрової системи або робочої станції, стильного домашнього ПК, що буде пасувати у сучасному інтер’єрі FARA R1 SST-FAR1B-PRO.

Показати все

Компанія SilverStone безперечно являється визнаним світовим лідером на ринку комп'ютерних компонентів. Продукція SilverStone це першокласний сучасний дизайн в поєднанні з передовими технологіями та результат активної роботи команди кращих інженерів і розробників.

Все, що створює SilverStone – це модно, стильно, бездоганно та престижно. Філософія SilverStone - Designing Inspiration ("Створюємо те, що надихає").

В 2021 році SilverStone оновлює асортимент та здебільшого удосконалює популярні моделі, що вже стали хітами минулих років.

Якщо ви досі ще не вирішили, яким саме має бути ваш персональний комп’ютер або маєте бажання щось змінити, та обрати більш сучасний варіант, пропонуємо оновлену версію корпусів FARA R1 від SilverStone - SST-FAR1B-PRO.

SilverStone FARA B1 – це стандартний форм фактор MidTower для розміщення ATX / Micro-ATX / Mini-ITX материнських плат.

Особливості дизайну SST-FAR1B-PRO:

  • ARGB підсвічення трьох вбудованих 120мм вентиляторів за сітчастою передньою панеллю. 

  • бічна панель із тонованого загартованого скла, це можливість продемонструвати компоненти системи корпусу та доповнити його вигляд додатковим підсвічуванням. На задній панелі розташований іще один 120мм ARGB-вентилятор.

Ефективний обдув компонентів SST-FAR1B-PRO:

  • укорочена конструкція корпусу та велика площа передньої панелі, що активно продувається сприяє ефективному обдуву компонентів системи та гарантує їх стабільну роботу.

  • в комплекті чотири вбудовані 120мм ARGB-вентилятори із контролером, додатково можливо встановити ще два. Передбачена можливість встановлення рідинного охолодження на передню, верхню та задні панелі.

Потенційні можливості корпусу FARA R1 версія PRO:

  • в наявності один відсік 3,5 дюймів та чотири 2,5 відсіків для SSD, 7 слотів розширення. В арсеналі SST-FAR1B-PRO USB 3.0 x 2 шт. та USB 2.0 x 1шт., AUDIO х 1(3,5 audio jack)  розніми.

  • корпус розрахований на відеокарту довжиною до 322 мм та охолодження для процесора не більше 165 мм. На сьогодні це стандартні параметри.

  • два пилові фільтри, що легко демонтувати та почистити на верхній та нижній панелях. Це також додаткові отвори для циркуляції повітря, що надійно захищені від забруднення.

Корпуси SilverStone серії FARA R1 мають стильний та стриманий дизайн без агресивних елементів та вдало будуть пасувати у сучасному домашньому чи офісному інтер’єрі. Оновлена версія PRO має на додачу вбудовані вентилятори. Корпус може бути використаний для класичного домашнього чи офісного ПК, або для ігрової станції.

Крім оновленої версії SST-FAR1B-PRO в асортименті представлені ще два різновиди корпусів SilverStone FARA R1:

  • Корпус SilverStone FARA FAR1W-G,MidT, USB3.0*2,USB2.0*1, 1*120мм, скло(бок.панель),без БЖ,білий (SST-FAR1W-G)
  • Корпус SilverStone FARA FAR1W, MidT, USB3.0*2, USB2.0*1, 1х120мм, без БЖ,білий (SST-FAR1W)

Продукція SilverSton - це високий рівень виконання, бездоганна якість і сучасні рішення!

Долучайтесь та обирайте краще!

comments powered by Disqus
 
Top