Корпус ANTEC NX310 – актуальна пропозиція для створення сучасного ПК

Корпус ANTEC NX310 – актуальна пропозиція для створення сучасного ПК

Широкий спектр продукції та високий рівень її виконання, не залежно від складності – це те, що приваблює та є одним із основних критеріїв вибору комп’ютерних складових від ANTEC. Компанія ANTEC пропонує асортимент корпусів, блоків живлення та охолодження, що задовольняє вимоги та потреби як початківців так і досвідчених професіоналів.

Cерію корпусів NX від ANTEC об`єднує салоган BUILT FOR GAMING (“СТВОРЕНА ДЛЯ ГЕЙМІНГУ”), а саме, це результат активної співпраці з геймерами-професіоналами, любителями та комп`ютерними ентузіастами. Запорука ефективності вашого ПК – вдало підібраний корпус. Тут варто врахувати не тільки його естетичні переваги. Дуже важливо оцінити технічні характеристики та їх актуальність відносно до сучасних складових вашої майбутньої системи.

NX серія корпусів від ANTEC різноманітна за дизайнерськими рішеннями, комплектацією. Це необмежена можливість підібрати корпус в залежності від вашого вподобання.

Модель Antec NX310 – корпус для поціновувачів прозорих скляних елементів та яскравого підсвічування, має чіткі обриси та лаконічні форми.

Формат ATX для материнських плат ATX, Micro ATX, ITX.

Сітка на передній панелі забезпечує додаткову вентиляцію. Загалом в Antec NX3100 можливо розмістити вісім вентиляторів.

В комплекті є вже вмонтований 1х120 ARGB-вентилятор на передній панелі, що додатково підсвічується вмонтованими ARGB стрічками та 1х120 ARGB – на задній панелі.

Стандартно, в корпусі присутні розніми USB2.0x 2шт., USB3.0x1 шт., кнопки регулювання (Включення, Перезавантаження, Контроль LED, Мікрофон/Аудіо).

Antec NX310 розрахований для встановлення водяного охолодження, відеокарти довжиною до 320 мм та процесорного охолодження до 165 мм.

Корпус добре продувається, та захищений від потрапляння пилу магнітними фільтрами (верхнє та нижнє розміщення). Antec NX310 має сім місць для карт розширення, слоти для двох 3,5-дюймових (або 2,5) накопичувачів і чотирьох пристроїв для зберігання даних у форматі 2,5 дюйма.

Корпус Antec NX310 – це одна із самих популярних моделей, чудове поєднання дизайнерських ідей та функціональних особливостей, для бажаючих створити та продемонструвати свою унікальну систему. Прозорі скляні елементи корпусу, стильне підсвічування, продумана конструкція, що передбачає раціональне розміщення кабелів у поєднанні з активною вентиляцією стануть у нагоді найвибагливішим користувачам.

ANTEC це стиль та бездоганна якість!

comments powered by Disqus
 
Top