Прибирання професійного рівня разом з акумуляторною мийкою Ryobi

Прибирання професійного рівня разом з акумуляторною мийкою Ryobi

Бренд Ryobi продовжує змінювати правила гри в сегменті аматорських інструментів, і черговим підтвердженням цього стала мийка високого тиску з безщітковим двигуном у 36В, що дозволяє виконувати чистку професійного рівня як вдома, так і за його межами. Доступна для замовлень на складі ERC.

Показати все

Незалежно від того, що потрібно очистити і де виконуватиметься вологе прибирання, ви зможете скористатися потужною мийкою високого тиску без необхідності підключення до електромережі. Відтепер ніяких більше проводів або гучних бензинових інструментів.  При цьому мийка Ryobi не втратила своєї продуктивності та потужності, що необхідні для виконання поставлених перед нею завдань.

Потужний електродвигун у 36В забезпечує свободу для очищення чого завгодно і де завгодно завдяки використанню акумуляторів Lithium+ 36В та спеціальній портативній ємності для води. Однак найважливішими перевагами даного пристрою – є абсолютна відсутність викидів вуглекислого газу, мінімальні вібрації та маленька вага інструменту.

Акумуляторна мийка Ryobi - RPW36120HI

Незважаючи на компактні розміри, акумуляторна мийка RPW36120HI має значний потенціал, забезпечуючи користувача потужністю до 1600 Вт завдяки високопродуктивному безщітковому двигуну на 36В. Під час щоденного  використання пристрою у побуті користувачі неодмінно оцінять можливість досягнення тиску до 120 бар із витратою рідини у  320 літрів на годину. Авжеж такі параметри аналогічні продуктам й інших виробників, але головною перевагою мийки від Ryobi є те, що тепер вам більше не потрібне підключення до електромережі. Із рівнем шуму лише у 70 дБ цей миючий апарат є значно тихішим за аналогічні пристрої виробників-конкурентів.

Компактна конструкція ідеально підходить для використання на ходу, а вмонтована металева рама та телескопічна алюмінієва ручка забезпечують вражаючу довговічність та надійність використання.

Елементи дизайну пристрою та ергономічний корпус створені з урахуванням усіх потреб користувача. Зокрема, насадка пристрою виконує одразу п'ять функцій: від миття на довгих і коротких дистанціях і до розпилення рідини під тиском, під кутами 0°, 25° і 40°, перемикання між режимами та положеннями виконується легко та просто. Крім того, всі ключові деталі, насадки та комплектуючі тепер зберігаються у конструкції самого пристрою та включають: пістолет-пускач, шланг та розпилювач.

Смарт-функції спеціально для вас

Мийка високого тиску RPW36120HI оснащена спеціальним відсіком для акумулятора із двома фіксаторами-застібками для забезпечення більшої довговічності та терміну служби пристрою. Пристрій також оснащений вбудованим контейнером для миючого засобу на 1 літр, із функцією «за вимогою», яка легко активується прямо на розпилювальній голівці.

Крім того, пристрій має захист від випадкових бризок та трирічну гарантію, яка поширюється на всі продукти Ryobi, що забезпечує додатковий спокій та впевненість користувачеві. Даний інструмент продається без акумулятора. Це означає, що у вас є можливість самостійно зібрати власну лінійку пристроїв 36В, не переплачуючи за додаткові акумулятори та зарядні пристрої для кожного окремого бажаного інструменту.

comments powered by Disqus
 
Top