Мікрофони 2Е: для будь-яких бажань та потреб

Мікрофони 2Е: для будь-яких бажань та потреб

Зустрічайте новинки мікрофонів від 2Е, що здивують кожного! Адже вони готові вирішити будь-які задачі!

Показати все

Cеред асортименту 2Е ви знайдете:

Мікрофон-петличка Maono by 2Е ML020

Мікрофон-петличка Maono by 2Е ML020 ідеально підійде для запису відео з сім'єю, для робочих зустрічей та інших важливих моментів Вашого життя. Незважаючи на легкість і мініатюрність мікрофона він здатний забезпечити запис звуку чудової якості. Сумісний з більшістю пристроїв, будь це смартфон, планшет або ноутбук. Не потребує додаткового живлення, просто підключіть мікрофон до Вашого пристрою. Легкий і компактний мікрофон йде в комплекті зі зручним футляром, вітрозахистом і кріпленням для одягу.

Вокальний мікрофон Maono by 2Е MV010

Вокальний мікрофон Maono by 2Е MV010 покликаний стати Вашим надійним супутником для безлічі заходів. Ідеально підійде для ведучих, виступів на сцені, конференцій, ділових зустрічей або вечірок з друзями. Суцільнометалевий корпус захистить мікрофон від легких пошкоджень. Портативність і ергономічний дизайн. Мікрофон можна підключити до безлічі пристроїв. Відмінно підійде для підключення до DVD, телевізору, аудіосистем, мікшера.

Мікрофон-петлички Maono by 2Е ML010

Мікрофон-петлички Maono by 2Е ML010 - ідеальне портативне рішення практично для всіх потреб записe аудіо та відео. Мікрофон надзвичайно легкий і компактний. Зручний металевий затиск дозволить закріпити мікрофон на одязі або предметах інтер'єру, так, що він залишиться практично непомітним. Сумісний з багатьма пристроями, ідеально підходить для використання з DSLR і системними камерами, смартфонами і комп'ютерами. Є 2 режими роботи, з функцією вбудованої звукової карти (для камер/комп'ютера) і без (для смартфона/ноутбука).

Настільний мікрофон Maono by 2Е MB010

Настільний мікрофон для конференцій (мікрофон граничного шару) Maono by 2Е MB010 поєднує в собі зручність у використанні і чудову якість запису звуку. Мікрофон виконаний в суцільнометалевому корпусі і має антислизькі властивості. Є функціонал відключення звуку (лого горить червоним, коли мікрофон відключений). Не вимагає установки додаткових драйверів або ПО. Просто підключіть і почніть використання за принципом Plug and Play. Висока чутливість мікрофона дозволить вловити звук з усіх боків на 360 градусів.

Мікрофон Maono by 2Е MPC011

Мікрофон Maono by 2Е MPC011 - відмінний варіант USB мікрофона для домашнього та професійного використання. Відмінна чутливість і низький рівень шумів дозволить мікрофону вловити звуки по всьому частотному діапазону. Дуже добре підходить для запису співу й мови, закадрового голосу, а значить відмінно підійде для створення підкастів, трансляцій ігор, спілкування і зустрічей, професійного звукозапису і т.д. Мікрофон легко підключається по USB і не вимагає додаткових драйверів і зовнішньої звукової карти. Сумісність з усіма популярними операційними системами за принципом Plug and Play. Студійний пантограф дозволить зручно розташувати мікрофон в будь-якому місці для найкращого досвіду використання.

Мікрофон типу гармата з триподом Maono by 2Е MM011

Мікрофон типу гармата з триподом Maono by 2Е MM011 - простий у використанні і сумісний з більшістю відеокамер, смартфонами, планшетами та ПК. Може використовуватися як накамерний мікрофон або встановлюватися на стіл за допомогою зручного штатива, що поставляється в комплекті. Мікрофон показує себе чудово коли потрібно записати звук з високою якістю. Адже його можна використовувати для інтерв'ю, відеоблогу, зйомок кліпів, подорожей, потокової передачі в прямому ефірі і т.д. Суперкардіоїдна спрямованість мікрофона зменшує навколишній звук, гарантуючи, що записується звук ізольований від фонового шуму і забезпечує якісний і чіткий звук. Мікрофон, штатив і затиск виготовлені з металу, що забезпечить захист від легких пошкоджень. Також, в комплект входить професійна противітрова насадка.

Настільний USB мікрофон Maono by 2Е MPC020

Настільний USB мікрофон Maono by 2Е MPC020 - ідеальний вибір для будь-яких завдань. Мікрофон поєднує в собі зручність у використанні і чудову якість запису звуку. Відмінна чутливість мікрофона дозволить вловити звук у всьому частотному діапазоні. Подвійний режим спрямованості мікрофона робить його універсальним рішенням для багатьох ситуацій. Кардіоїдний режим більше підходить для подкастів, інтерв'ю, трансляції ігор, запису голосу і озвучування і професійного звукозапису, в той час як всенаправленний режим краще для сцен, в яких необхідно записувати багато голосів, наприклад, збори, конференція. Мікрофон виконаний в суцільнометалевому корпусі. Можна також вибрати опцію відключення звуку і зміни спрямованості мікрофона з кардіоїди на всенаправленний і навпаки. Не вимагає установки додаткових драйверів або ПО. Просто підключіть і почніть використання за принципом Plug and Play. Якісний алюмінієвий корпус і зручне регулювання.

Отож обирай та замовляйте мікрофон 2Е згідно своїх потреб!

comments powered by Disqus
 
Top