ASUS представив ZenBook Duo 14 (UX482) в Україні

ASUS представив ZenBook Duo 14 (UX482) в Україні

Компактний 14-дюймовий ноутбук обладано допоміжним сенсорним екраном, що розкривається під зручним для роботи кутом.

Компанія ASUS повідомляє про початок продажу в Україні новітнього 14-дюймового ноутбука ZenBook Duo 14 (UX482), володаря престижної нагороди CES Innovation Award 2021 року. У цій новій моделі роль другого дисплея грає ScreenPad Plus – сенсорний дисплей, який займає всю ширину корпусу та має механізм автоматичного нахилу для поліпшення зручності читання й підвищення ефективності охолодження. Він бездоганно взаємодіє з основним дисплеєм при роботі з великою кількістю одночасно запущених програм і надає користувачам нові можливості для реалізації їх творчих ідей.

Модель ZenBook Duo 14 пропонує інноваційні функцій та можливості в компактному форм-факторі з 12,6-дюймовим допоміжним дисплеєм ScreenPad Plus. Легкий і тонкий ZenBook Duo 14 має товщину всього 16,9 мм. Цей сертифікований у рамках платформи Evo ноутбук працює на базі процесорів Intel Core 11-го покоління з графікою Intel Iris Xe і має відмінну автономність – до 17 годин без дозаряджання.

Мобільна продуктивність

ZenBook Duo 14 – це сертифікований за програмою Intel Evo 14-дюймовий ноутбук із процесором Intel Core i7 11-го покоління тактовою частотою до 4,7 ГГц, графікою Intel Iris Xe та ОЗП до 32 ГБ. Роль допоміжного дисплея в ньому виконує 12,6-дюймова сенсорна панель ScreenPad Plus. Цей ноутбук оснащений високошвидкісним накопичувачем PCIe 3.0 x4 обсягом до 1 ТБ для прискорення роботи над творчими проектами. ZenBook Duo 14 має підтримку технології ASUS Intelligent Performance Technology (AIPT), яка забезпечує додатковий приріст продуктивності процесорів Intel 11-го покоління. У режимі Performance зростання швидкодії може досягати 40% у порівнянні з аналогічним ноутбуком без підтримки AIPT. ZenBook Duo 14 також обладнаний системою охолодження AAS Plus. Крім підвищення ефективності охолодження, ця система дозволила зробити корпус на 3 мм тонше, ніж у моделі попереднього покоління, за рахунок зменшення вільного простору всередині корпусу, який потрібний для традиційного охолодження.

Завдяки вбудованому графічному ядру Intel Iris Xe та дискретній відеокарті NVIDIA GeForce MX450, якою може оснащуватися модель ZenBook Duo 14, гарантується плавність при роботі в багатозадачному середовищі, а також швидкість редагування фото- і відеоматеріалів. Творці контенту оцінять потужність і портативність ZenBook Duo 14.

Для зручного підключення до периферійних пристроїв ZenBook Duo 14 оснащений високошвидкісними інтерфейсами, до складу яких входять пару портів USB-C з підтримкою стандарту Thunderbolt 4. Ці порти підтримують режими заряджання (Power Delivery) і виведення зображення (DisplayPort), а їхня пропускна здатність у 40 Гбіт/с дозволяє користувачам підключати до ноутбука зовнішній дисплей із роздільною здатністю 8K або два – з роздільною здатністю 4K. ZenBook Duo 14 також обладнаний модулем Wi-Fi 6 від Intel із технологією ASUS WiFi Master Premium.

Оновлений дисплей ScreenPad Plus

ZenBook Duo 14 обладнаний новим варіантом панелі ScreenPad Plus, яка при відкритті кришки ноутбука розкривається під комфортним кутом 7°. Цей додатковий сенсорний екран бездоганно доповнює основний NanoEdge-дисплей ноутбука, надаючи безліч корисних функцій і нескінченні способи оптимізувати й персоналізувати робочий процес. При розміщенні ноутбука підставці Duo Stand з комплекту постачання додатковий дисплей розташовується під кутом, найбільш зручним для роботи зі стилусом. Сенсорний дисплей підтримує новітні активні стілуси з 4096 рівнями тиску, зокрема ASUS Pen.

Оновлене програмне забезпечення Screen Xpert 2 включає в себе набір програм і функцій для підвищення продуктивності: зокрема, нова функція Window Flick дозволяє користувачам перемикатися між дисплеями за допомогою простих жестів. Популярний додаток Task Group отримав оновлений інтерфейс, у якому користувачі можуть переглянути наявні групи програм і миттєво встановити робоче середовище, одним дотиком запустивши декілька програм.

У ScreenXpert 2 було додано також Control Panel – гнучкий у налаштуванні додаток для комфортної роботи з редакторами графіки та відео. Панелі керування цього додатка надають користувачеві інтуїтивно зрозумілі елементи для точного налаштування розміру кисті, насиченості, рівня прозорості шару й багато чого іншого. Пропонуються чотири елементи керування – поворотний регулятор, кнопка, повзунок і лінійка прокручування, що забезпечують точне й плавне керування параметрами. Control Panel на цей час сумісна з Adobe Photoshop, Lightroom Classic, Premiere і After Effects. У найближчому майбутньому спектр програм, що підтримуються, буде розширено.

Ціна та доступність

Ноутбук ZenBook Duo 14 (UX482) уже доступний в Україні за ціною від 48 999 грн.

comments powered by Disqus
 
Top