Нові пристрої Synology RackStation

Нові пристрої Synology RackStation

Компанія Synology представляє нові пристрої RackStation 2021 модельного року, які створені для високопродуктивної та безперервної роботи.

Показати все

Мережеве сховище Synology RS3621RPxs

RS3621RPxs - це потужний сервер зберігання з 12 відсіками. Його 6-ядерний процесор забезпечує роботу ресурсоємних служб, а резервне живлення, пам'ять ECC і файлова система Btrfs захищають критично важливі дані. Ця система ідеально підходить для підприємств малого бізнесу. 

Мережеве сховище Synology RS3621xs+

RS3621xs+ -  це повнофункціональний пристрій корпоративного класу з 12 відсіками. Завдяки повноцінному резервному джерелу живлення, 8-ядерному процесору, пам'яті ECC, вдосконаленій технології моментальних знімків і самовідновлення файлів сервер RS3621xs + стає надійною опорою для будь-якого бізнесу, заснованого на роботі з даними.

І так як захист даних є першочерговим завданням, то Synology пропонує оптимізовані і надійні рішення, розроблені і перевірені спеціально для систем зберігання даних Synology.

Жорсткий диск Synology HAT5300

Жорсткі диски корпоративного класу Synology HAT5300 забезпечують кращу в своєму класі продуктивність завдяки ефективній інтеграції з DSM і обладнанням Synology. Завдяки внутрішньому тестуванню тривалістю до 300 000 годин і 5-річної обмеженої гарантії від компанії Synology диски серії HAT5300 (доступні ємності 8,12 та 16 Тб) забезпечують неперевершену надійність систем Synology.  

comments powered by Disqus
 
Top