Корпуси 2E Gaming CALLEO GB700 та GB701 – надійна основа для створення яскравої сучасної системи

Корпуси 2E Gaming CALLEO GB700 та GB701 – надійна основа для створення яскравої сучасної системи

Незлічена кількість пропозицій готових рішень та комп'ютерних компонентів для створення систем різного рівня складності та призначення, дає змогу підібрати вдале рішення для сучасного ПК.

Показати все

Універсальний асортимент 2E Gaming – це актуальна пропозиція водночас для робочої, офісної, домашньої комп’ютерної системи та ігрової станції. На сьогодні слово “геймінг” - синонім всього прогресивного та функціонального. Для вдалої гри та для виконання різноманітних завдань важливо мати надійну комп’ютерну систему. Складові змінюються та оновлюються, удосконалюються практично кожного року та зазвичай відповідають не тільки сучасним технічним параметрам, але й тенденціям комп'ютерної моди.

Корпус – це основа комп’ютерної системи, що об’єднує всі складові в єдине ціле. Від того наскільки ваш вибір буде вдалий, залежить чітка робота ПК.

Актуальні пропозиції для тих, хто обирає компактний корпус для ігрової чи робочої станції із асортименту 2E GAMING:

2E-GB700

Корпус 2E Gaming CALLEO (GB700) MiniT, Micro ATX, Mini ITX, 2*USB 2.0,1*USB 3.0, 4*120 ARGB, скло (бок.пан.), без БЖ, чорний

2E-GB701

Корпус 2E Gaming CALLEO (GB701) MiniT, Micro ATX,Mini ITX, 2*USB 2.0, 1*USB 3.0, 3*120 ARGB, скло (бок.пан.), без БЖ, чорний

Корпуси 2E Gaming CALLEO GB700 та GB701 мають ідентичну конструкцію шасі та раціональну організацію внутрішнього простору, що гарантує активний обдув “гарячих” компонентів, при навантаженні та в стандартному режимі.

За сітчастою передньою панеллю вмонтовані ARGB-вентилятори. Змінювати режими їх підсвічування, швидкість обертів можливо за допомогою вмонтованого контролера та пульта дистанційного управління.

Якщо бажаєте, щоб підсвічування блимало у такт музичного супроводу – жодних проблем! Контролер підтримує функцію, що синхронізує звуки та режими зміни кольорової гами.

Корпуси 2E Gaming CALLEO GB700 та GB701 розраховані на материнські плати Micro ATX,Mini ITX та мають формат MiniTower. Матеріал шасі – сталь високої якості стандарту SPCC 0,5 мм. Бічне вікно із загартованого скла 4 мм, що закріплене гвинтами та, яке при необхідності легко демонтувати.

Суцільні сітчаста передня панель 2E Gaming CALLEO GB700 із ARGB підсвічуванням (вбудовані три 120мм ARGB вентилятори на передній панелі та додатково один 120мм ARGB вентилятор на задній панелі) сприяє активному забору повітря та ефективному обдуву компонентів.

В моделі 2E Gaming CALLEO GB701 передня панель комбінована із ARGB-підсвічуванням (вбудовані два 120мм ARGB вентилятори на передній панелі та додатково один 120мм ARGB-вентилятор на задній панелі), також не перешкоджає активному повітряному потоку.

Корпуси 2E Gaming CALLEO GB700 та GB701 мають в комплекті  контролер, до якого під’єднані вентилятори та пульт дистанційного управління. Можливо керувати характером підсвічування, швидкістю оберту вентиляторів та передбачена функція контролю за звуками. Отже, за бажанням можливо вмикати музичній супровід різного характеру, підсвічування буде реагувати та змінювати світлові ефекти в такт ритму, гучності та його інтенсивності.

Корпуси 2E Gaming CALLEO із сучасними рознімами 1хUSB 3.0, 2xUSB 2.0 HD AUDIO+MIC,  розраховані на відеокарту довжиною до 320 мм і охолодження для процесора висотою до 150 мм.

Передбачені місця для встановлення одно- та двох- секційного рідинного охолодження (радіатор 240 мм на передню та 120 мм на задню панелі). Також є місце під вісім 120 мм вентиляторів.

Конструкція розрахована на два (три) 2.5-дюймові накопичувачі та має два(один) 3.5-дюймові відсіки, 4 слоти розширення.

Функціонал, що дозволяє ваші потреби!

Корпуси 2E Gaming CALLEO GB700 та GB701 мають вивірену конструкцію та раціонально продуманий внутрішній простір. Це безперечно буде зручно для тих, хто створює свій перший комп’ютер та для промислової збірки. Метал корпусу відшліфований, немає загострень чи виступаючих елементів, що будуть заважати процесу.

В корпусі немає вмонтованого блоку живлення, натомість ви можете самостійно підібрати потрібний варіант в залежності від складності системи. Блок живлення ATX формату монтується в нижній частині корпусу зі сторони задньої панелі. Безпосередньо під ним на нижній панелі закріплений стандартний пиловий фільтр.

Ніжки оздоблені гумовими вставками. Корпус не вібрує на поверхні та добре фіксується. На верхній панелі в наявності знімний пиловий магнітний фільтр, який при необхідності можливо легко демонтувати та почистити.

В комплекті до корпусу всі необхідні кріплення (гвинти для фіксації комплектуючих, пульт дистанційного управління) згідно специфікації. Додаткова інформація зазначена в інструкції.

Корпуси 2E Gaming CALLEO виглядають модно та стильно, компактні параметри чудово будуть пасувати до сучасного інтер’єру та стануть його яскравою родзинкою. Кероване підсвічування стане в нагоді та допоможе відтворити колір вашого настрою. Нехай він завжди буде яскравим та привабливим ! Разом із 2E Gaming CALLEO це реально.

Пропонуємо долучитись та оцінити пропозицію корпусів від 2E Gaming. Бажаємо нових бізнесових, освітніх або творчих досягнень та перемог у запеклих ігрових баталіях разом із 2E Gaming.

comments powered by Disqus
 
Top