Дихати на повну: рішення для ефективного очищення повітря від UFO

Дихати на повну: рішення для ефективного очищення повітря від UFO

Якщо раніше на очищувачі повітря звертали увагу лише алергіки, то наразі цю техніку можна вважати must have для кожної оселі й офісу. Очищувач UFO ACC-101 легко видалить із повітря пил, шерсть домашніх тварин, мікроби, вихлопні гази та подарує гарне самопочуття на тривалий час.

Система фільтрації

Модель UFO ACC-101 стане прекрасним рішенням для ефективного очищення повітря в приміщеннях площею до 40 м2. Пристрій має багаторівневу систему фільтрації, що дає змогу знищити різний пил, алергени, часточки тютюнового диму й утримати молекули шкідливих газів, зокрема формальдегіди, аміак тощо. Наприклад, фільтр TIO2 в комплексі з УФ-фільтром працює як фільтр з оксиду титану. Під впливом УФ-променів в оксиді титану відбувається фотокаталітична реакція – на поверхні утво­рюються гідроксил-радикали, що знищують шкідливі бактерії та віруси.

Додаткові функції

UFO ACC-101 оснащено вбудованим іонізатором, що виробляє корисні для здоров’я людини іони кисню та наповнює приміщення чистим повіт­рям, схожим на гірське. На задній панелі є відділення для ефірних олій, які поширить вентилятор, забезпечуючи ароматизацію приміщення. Аби позбутися надокучливих комах, передбачено місце для стандартних фумігаторних пластин.

Пристрій повністю програмований, що доволі зручно. Керувати очищувачем можна за допомогою пульта або РК-панелі.

Очищувач повітря UFO ACC-101

  • Код товару: UFO-ACC-101-01
  • Енергоспоживання 55 Вт
  • Вага 4,7 кг
  • Розмір (ш × в × г) 17 × 46 × 24,5 см
comments powered by Disqus
 
Top