Нові Infinity NADO 5: Збільшуй потужність! Запали Батл!

Нові Infinity NADO 5: Збільшуй потужність! Запали Батл!

За допомогою абсолютно нових дзиґ Advanced та Deluxe Edition, ви зможете насолоджуватися абсолютно новим геймплейєм!

Показати все

Дзиги Infinity Nado V серії Advanced Edition

Infinity Nado серії Advanced Edition – дзиґа нового покоління, що має значні відмінності та вдосконалення в ігровому процесі. З новими дзиґами ви маєте можливість змінювати характер ведення бою та додавати потужності основній дзизі прямо під час ігрового процесу.

Базова дзиґа серії Advanced Edition складається з двох частин: основної дзиґи та додаткового магнітного кільця. Щоб розпочати гру потрібно прискорити основну дзиґу з допомогою магнітного лаунчера, й запустити її на арену. Під час гри, коли основна дзиґа сповільниться та втратить обертову потужність її можна прискорити та активувати агресивний режим. Щоб змінити ігровий режим та підвищити швидкість основної дзиґи потрібно пусковим пристроєм розкрутити додаткове кільце і встановити його на основну дзиґу, передавши їй додаткову потужність.

Збирайте ще більше додаткових кілець, створюйте неймовірно потужні дзиґи для ще більш захоплюючих битв. Додаткові дзиґи та додаткові кільця продаються окремо. Набір складається з магнітного лаунчер, основної дзиги з металевим кільцем, додаткового металевого кільця, інструменту для збирання.

Дзиґа Auldey Infinity Nado V серія Deluxe Edition

Infinity Nado серії Deluxe Edition – дзиґа нового покоління, що має значні відмінності та вдосконалення в ігровому процесі. З новими дзиґами ви маєте можливість змінювати характер ведення бою та додавати потужності основній дзизі прямо під час ігрового процесу.

Базова дзиґа серії Deluxe Edition складається з двох частин: основної дзиґи та додаткового магнітного кільця. Щоб розпочати гру потрібно прискорити основну дзиґу з допомогою магнітного лаунчера, й запустити її на арену. Під час гри, коли основна дзиґа сповільниться та втратить обертову потужність її можна прискорити та активувати агресивний режим. Щоб змінити ігровий режим та підвищити швидкість основної дзиґи потрібно пусковим пристроєм розкрутити додаткове кільце і встановити його на основну дзиґу, передавши їй додаткову потужність.

Збирайте ще більше додаткових кілець, створюйте неймовірно потужні дзиґи для ще більш захоплюючих битв. Додаткові дзиґи та додаткові кільця продаються окремо. Набір складається з магнітного лаунчера, основної дзиги з металевим кільцем, додаткового металевого кільця, інструменту для збирання.

 

 

 

Auldey Infinity Nado V Deluxe Battle Set

Infinity Nado серії Deluxe Battle Set – набір з дзиґами нового покоління, що мають значні відмінності та вдосконалення в ігровому процесі. З новими дзиґами ви маєте можливість змінювати характер ведення бою та додавати потужності основній дзизі прямо під час ігрового процесу.

Базова дзиґа серії Deluxe Deluxe Battle Set складається з двох частин: основної дзиґи та додаткового магнітного кільця. Щоб розпочати гру потрібно прискорити основну дзиґу з допомогою магнітного лаунчера, й запустити її на арену. Під час гри, коли основна дзиґа сповільниться та втратить обертову потужність її можна прискорити та активувати агресивний режим. Щоб змінити ігровий режим та підвищити швидкість основної дзиґи потрібно пусковим пристроєм розкрутити додаткове кільце і встановити його на основну дзиґу, передавши їй додаткову потужність.

Збирайте ще більше додаткових кілець, створюйте неймовірно потужні дзиґи для ще більш захоплюючих битв. Додаткові дзиґи та додаткові кільця продаються окремо. Набір складається з двох магнітних лаунчерів, двох основних дзиг з металевими кільцями, двох додаткових металевих кілець, великої арени та інструменту для збирання.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Оновлений Лаунчер

Вже відомий вам лаунчер з'єднується з дзиґою за допомогою магніту і розкручує її мотузковим механізмом. Також на оновленому пусковому пристрої присутня платформа для зручного складання ваших додаткових кілець NADO зверху пускового пристрою. Таким чином, додаткові кільця будуть завжди під рукою в потрібний момент, що робить процес гри ще більш зручним під час битви.

Бойовий режим:

  • Розпочніть гру запустивши основну дзиґу NADO одночасно з опонентами.
  • Оберіть влучний час, щоб укласти додаткове кільце на вашу основну дзиґу NADO, для того, щоб пришвидшити її.
  • Оберіть найкращу стратегію, активуйте агресивний режим і перемагайте у битві.

Режим Дженга:

  • Спершу запустіть основну дзиґу NADO.
  • Далі по черзі додавайте додаткові кільця NADO зверху, програє той – хто зруйнує вежу.
  • Грати в режимі Дженга можливо як у двох, так і з більшою кількістю гравців.
comments powered by Disqus
 
Top