Розумний водонагрівач ARISTON – комфорт і незалежність

Розумний водонагрівач ARISTON – комфорт і незалежність

Встановити вдома електричний водонагрівач і самостійно забезпечувати себе гарячою водою, не залежати від комунальних служб і сезонних відключень – це зручно та ефективно. Одна з найсучасніших моделей на ринку України – Ariston ABS VLS EVO PW WIFI.

Показати все

Елегантна зручність

Елегантний італійський дизайн водонагрівача ABS VLS EVO PW WIFI є надзвичайно практичним. Його пласка форма та спеціальне розташування внутрішніх елементів дають змогу монтувати пристрій як вертикально, так і горизонтально. Хоч де розміщено нагрівач, він тішитиме око й не заважатиме.

Унікальна запатентована технологія двох баків забезпечує швидке нагрівання великої кількості води. Кожний бак має свій нагрівальний елемент, датчик температури, магнієвий анод для захисту від корозії та задля запобігання утворенню накипу й оновлений розсікач для вхідної холодної води. Саме цей розсікач сприяє правильному розподіленню холодної та нагрітої води, щоби користувач не відчував жодних змін температури під час водних процедур чи миття посуду.

Слухає, навчається, виконує

Оснащення сучасних пристроїв технологіями бездротового зв’язку стає дедалі поширенішим, адже це додає зручності й комфорту в керуванні технікою. Відтак розробники передбачили можливість «спілкуватися» з ABS VLS EVO PW WIFI з будь-якої точки планети через безкоштовний додаток для смартфонів Aqua Ariston Net. У користувачів є можливість на цілий тиждень запрограмувати роботу водонагрівача так, аби вода нагрівалася саме в потрібний для них час. Це значно заощаджує витрати на електроенергію. А лічильник у додатку точно проінформує про кількість витраченої електрики й спростить планування та програмування.

Завдяки інтелектуальній функції ECO EVO водонагрівач вивчає звички користувачів і самостійно може вирахувати, коли треба підігрівати воду. Лише тиждень «навчання», і пристрій починає адаптуватися до потреб власників, а після чотирьох тижнів ця функція набуває максимальної ефективності.

Безпека та довговічність

Усі побутові пристрої, пов’язані із водою та електрикою, мають бути максимально безпечними у своїй експлуатації. Саме тому кабель живлення ABS VLS EVO PW WIFI оснащено засобом захисного вимкнення, який у разі витоку електрики убезпечить користувача від ураження струмом. Також водонагрівач має захист від увімкнення без води всередині та додатковий захист на програмному рівні.

Внутрішні стінки баку містять часточки титану, що разом із магнієвим анодом захищає водонагрівач від корозії, значно подовжує термін його експлуатації. Гарантія на пристрій становить 7 років на бак водонагрівача та 2 роки на електричну частину за умови проведення технічного обслуговування.

  ARISTON ABS VLS EVO WIFI PW ARISTON ABS VLS EVO WIFI PW ARISTON ABS VLS EVO WIFI PW
Код товару 3700609 3700610 3700611
Об’єм 50 л 80 л 100 л
Тип накопичувальний накопичувальний накопичувальний
Встановлення вертикальне/горизонтальне вертикальне/горизонтальне вертикальне/горизонтальне
Потужність 1 500 Вт / 2 500 Вт 1 500 Вт / 2 500 Вт 1 500 Вт / 2 500 Вт
Розмір (ш × в × г) 50,6 × 77,6 × 27,5 см 50,6 × 106,6 × 27,5 см 50,6 × 125,1 × 27,5 см
Вага 15 кг 18 кг 21 кг

Velis Evo WI FI (відео)

comments powered by Disqus
 
Top