Актуальна пропозиція 2E GAMING: ігрові корпуси для створення компактних комп’ютерних систем

Актуальна пропозиція 2E GAMING: ігрові корпуси для створення компактних комп’ютерних систем

На сьогодні існує велика кількість пропозицій готових рішень та комп'ютерних компонентів для створення систем різного рівня складності та призначення. Складові змінюються та оновлюються, удосконалюються практично кожного року та зазвичай відповідають не тільки сучасним технічним параметрам, але й тенденціям комп'ютерної моди.

Показати все

Універсальний асортимент 2E Gaming – це сучасна актуальна пропозиція водночас для робочої, офісної, домашньої комп’ютерної системи та ігрової станції. На сьогодні слово “геймінг” - синонім всього прогресивного та функціонального. Для вдалої гри та для виконання різноманітних завдань важливо мати надійну комп’ютерну систему.

Корпус – це основа комп’ютерної системи, що об’єднує всі складові в єдине ціле. Від того наскільки вибір буде вдалий, залежить чітка робота ПК.

Актуальні пропозиції для тих, хто обирає компактний корпус для ігрової чи робочої станції із асортименту 2E GAMING.

Пропонуємо звернути увагу на моделі в стилі “міні”  від 2E GAMING.

Компактний – це не означає категорично обмежені можливості. Здебільшого це стосується лише  материнської плати, яка має певний форм фактор для міні корпусу. Для вищезазначених моделей “міні” корпусів 2E GAMING, що створені на базі унікального та надійного шасі 2Е Gaming style, конструкція якого  гарантує активний обдув і раціональну організацію внутрішнього простору, підійдуть материнські плати формату Micro ATX,Mini ITX, стандартні ATX блоки живлення та охолодження для процесора висотою до 163 мм. Довжина відеокарти не повинна перевищувати 375 мм.

Матеріал корпусів – сталь високої якості стандарту SPCC 0,7 мм та бокова панель із загартованого скла 4 мм із гвинтовим кріпленням на задній панелі, яку при необхідності легко демонтувати.

Компактні корпуси без функціональних обмежень. Моделі 2E Gaming DEFENSO (GM3) / ASPER (GM7) / CLARUS (GM5) із сучасними рознімами 1хUSB 3.0, 2xUSB 2.0, мають місце для монтажу достатньої кількості накопичувачів (два 3.5 дюймові відсіки та три 2.5 дюймові відсіки) і численних плат розширення (4 слоти розширення).

Корпуси мають вивірену конструкцію та раціонально продуманий внутрішній простір. Це безперечно буде зручно для тих, хто створює свій перший комп’ютер та для промислової збірки. Метал корпусів відшліфований, немає загострень чи виступаючих елементів, що будуть заважати процесу, достатньо місця для розміщення кабелів.

Блок живлення монтується в нижній частині конструкції зі сторони задньої панелі. Безпосередньо під ним (на нижній панелі), закріплений стандартний пиловий фільтр. Ніжки корпусів оздоблені гумовими вставками для погашення вібрації на поверхні та бездоганної фіксації.

На верхній панелі в наявності знімний пиловий магнітний фільтр, який при необхідності можливо легко демонтувати та почистити.

Компактний корпус лаконічно доповнить дизайн сучасного інтер’єру та підкреслить його стиль.

Якщо віддавати перевагу більш стриманому варіанту дизайну, пропонуємо моделі:

2E Gaming DEFENSO (GM3)

Корпус 2E Gaming DEFENSO (GM3) із комбінованою передньою пластиковою панеллю, що має вставку у вигляді сітки та ARGB підсвічуванням (вмонтована ARGB стрічка). В комплекті один вбудований 120 мм ARGB вентилятор на задній панелі.

2E Gaming ASPER (GM7)

Корпус 2E Gaming ASPER (GM7) із фігурною перфорованою передньою пластиковою панеллю, що має ARGB підсвічування: в комплекті два вмонтовані 120 мм ARGB вентилятори на верхній та один 120 мм ARGB вентилятор на задній панелях.

Якщо є бажання додати кольорів та надаєте перевагу скляним, прозорим елементам дизайну із підсвічуванням, що на додачу добре продуваються, пропонуємо модель 2E Gaming CLARUS (GM5).

2E Gaming CLARUS (GM5)

2E Gaming CLARUS (GM5) – найяскравіший представник компактних рішень від 2E Gaming. Передня панель із загартованого скла та двома 120 мм ARGB вентиляторами на передній та одним 120 мм ARGB вентилятором на задній панелях. З обох сторін на передній панелі розташовані отвори для активної вентиляції, що забезпечить ефективний теплообмін та убезпечить компоненти від перегріву.

В усіх зазначених моделях вентилятори із конекторами 6 пін, що під’єднані до концентратора, який розрахований на загальне підключення чотирьох ARGB вентиляторів. Змінити колір підсвічування можливо за допомогою кнопки на панелі вводу та повністю його вимкнути, затримавши її у включеному положенні декілька секунд. Отже, можна пристосувати світловий ефект в залежності від ситуації та потреб. В комплекті також кабель для під’єднання концентратору до материнської плати, що дає можливість керувати та синхронізувати підсвічування усіх компонентів системи.

Додатково, в корпусах передбачене місце для встановлення одно та двох секційного рідинного охолодження (радіатор 120/240 мм на передню, 240 мм верхню панелі, та 120 мм на задню панель). Загальна кількість стандартних 120 мм вентиляторів, що можливо встановити – п’ять штук.

Вибір корпусу – важливий етап на шляху до створення унікальної системи і тут важливо враховувати кожну складову. Компактний корпус – це можливість створити надійну комп’ютерну систему на базі стандартних компонентів.

Пропонуємо оцінити пропозицію корпусів від 2E Gaming, зокрема корпусів “міні” формату. Бажаємо нових бізнесових, освітніх або творчих досягнень та перемог у запеклих ігрових баталіях разом із 2E Gaming.

comments powered by Disqus
 
Top