Ручний пилосос RYOBI із невичерпною енергією

Ручний пилосос RYOBI із невичерпною енергією

Новий безщітковий ручний пилосос RYOBI (18 В) поєднує потужну силу всмоктування, мобільність бездротового інструмента та неперевершену тривалість роботи. Завдяки ефективному безщітковому двигуну пилосос RYOBI ONE+ може працювати до 43 хвилин у комплектації з акумулятором RB18L50, забезпечуючи силу всмоктування до 95 аероват. Він стане корисним для побутового прибирання та чищення килимів і твердих поверхонь.

Просте використання

Щітка з електроприводом, що обертається, забезпечує ще більшу керованість і маневреність, полегшуючи прибирання навколо меблів. У зручне руків’я вбудовано просту у використанні кнопку керування режимами та потужністю.

Необмежені можливості

Цей компактний і легкий пилосос пропускає повітряний потік зі швидкістю 1 160 л/хв. За максимальної потужності з приєднаною електрощіткою пилосос добре впорається з чищенням як побутових ворсових, так і автомобільних килимів. Екорежим стане в пригоді для чищення твердих поверхонь, зокрема ламінату чи лінолеуму, і забезпечить найбільшу тривалість роботи.

Насадки, фільтри та інші зручності

За допомогою вузької насадки для щілин, розсувної труби та щітки можна чистити меблеву оббивку, жалюзі й інші поверхні на різній висоті. Із пилозбірником ємністю 500 мл прибирання триватиме довше, а фільтр попереднього очищення й основний пиловий фільтр роблять обслуговування пилососа легким і швидким.

У комплекті з компактним ручним пилососом постачають зручне настінне кріплення з місцем для зберігання вузької насадки для щілин і щітки, а також розсувну трубу.

Прибирання без перерви

Як найновітніше останнє доповнення до лінійки ONE+, новий безщітковий ручний пилосос працюватиме від будь-якого акумулятора ONE+. На відміну від більшості акумуляторних пилососів, із цим помічником не буде необхідності припиняти прибирання для підзаряджання. Коли акумулятор розряджений, потрібно просто замінити його на інший і продовжувати прибирання.

Ручний акумуляторний пилосос RYOBI ONE+ R18SV7-0

  • Код товару: 5133004487
  • Повітряний потік 1 160 л/хв
  • Сила всмоктування 95 аероват
  • Об’єм контейнера 500 мл
  • Рівень шуму 80 дБ
  • Вага 1,45 кг
  • Комплектовання два фільтри HEPA13, два фільтри попереднього очищення, труба, щітка з електроприводом, вузька насадка для щілин, щітка, настінне кріплення
comments powered by Disqus
 
Top