SilverStone SFX - блоки живлення для компактних та нестандартних систем

SilverStone SFX - блоки живлення для компактних та нестандартних систем

SilverStone пропонує сучасні комплектуючі для створення комп’ютерних систем різного рівня складності та призначення. В асортименті присутні корпуси, блоки живлення, системи охолодження для процесорів, вентилятори та незлічена кількість аксесуарів для професіоналів. SilverStone має комплексний підхід та формує пропозицію таким чином, щоб максимально задовольнити потреби користувачів, відповідати всім сучасним вимогам.

Показати все

Продукція SilverStone – це першокласний дизайн у поєднанні з бездоганними технічними характеристиками, втілення ідей та розробок, багато з яких вже стали світовими трендами, від кращих фахівців та інженерів.

Все, що створює SilverStone – це модно, стильно, бездоганно та престижно.

SST-SX500-G/SST-SX650-G 80 Plus Gold - модульні блоки живлення у форматі SFX від SilverStone. Це оптимальний варіант для компактної системи.

SST-SX500-G

Блок живлення SilverStone STRIDER SX500-G V1.1(500W),SFX,80+Gold,aPFC,9.2см,24+8,6*SATA,8/6-Pin,6Pin,+4,модуль

SST-SX650-G

Блок живлення SilverStone STRIDER SX650-G V1.1(650W),SFX,80+Gold,aPFC,9.2см,24+8,6*SATA,4*8/6-Pin,+4,модуль

Чому саме блоки живлення SilverStone STRIDER SST-SX500-G/SST-SX650-G?

  • мають 92-мм тихий вентилятор (показник рівня шуму 18 дБа);

SST-SX500-G

SST-SX650-G

  • виготовлені на основі перевіреної компонентної бази, що гарантує надійність і стабільність впродовж тривалого терміну експлуатації та дозволяє бути впевненим у бездоганній працездатності блоку та якісному живленню системи. Режим 24/7 при температурі 40℃ - це не випробовування, а реальність.

  • блоки для компактних робочих, мультимедійних систем, ігрових станцій, мають невеликі розміри 125 мм (Ш) × 63.5 мм (В) × 100 мм (Г);

  • 80 PLUS GOLD сертифікація гарантує високу якість, надійну, стабільну роботу та заощадження електроенергії;

  • конструкція включає потужну одиночну шину + 12 В, це ідеально для майбутніх оновлень компонентів вищого класу або розгону. Стабілізація напруги ±3%, низький рівень коливань та шуму;

  • модульне підключення гнучких кабелів дуже зручне та доречне для компактних систем. Користувач отримує додатковий простір в корпусі та сучасний вигляд системи.

SilverStone SX500-G & SX650-G SFX power supply (відео)

SilverStone – гарантує високий рівень виконання і довершений функціонал, що заслуговує на увагу і високу оцінку. Долучайтесь та обирайте краще!

comments powered by Disqus
 
Top