Корпуси LUCID SilverStone – витончені грані довершеного дизайну для неординарних особистостей

Корпуси LUCID SilverStone – витончені грані довершеного дизайну для неординарних особистостей

Компанія SilverStone відома широкому загалу користувачів, як розробник сучасних ідей для корпусів, блоків живлення та систем охолодження. Designing Inspiration або “створюємо те, що надихає” - філософія та головна ідея SilverStone. Продукція SilverStone – це першокласний дизайн у поєднанні з бездоганними технічними характеристиками, втілення ідей та розробок, багато з яких вже стали світовими трендами, від кращих фахівців та інженерів.

Показати все

Все, що створює SilverStone – це модно, стильно, бездоганно та престижно.

В 2021 році SilverStone оновлює асортимент та здебільшого удосконалює популярні моделі, що вже стали хітами минулих років.

Пропонуємо широкому загалу версію корпусів для створення ігрової системи або робочої станції, стильного домашнього ПК, що буде пасувати у сучасному інтер’єрі та стане його родзинкою – LUCID SST-LD03B-AF від SilverStone.

Корпус LUCID SST-LD03B-AF розрахований на Mini ITX системи, але не має обмежень для сучасних компонентів: можливо розмістити стандартний та високий баштовий процесорний кулер, потужні відеокарти. Охолодження компонентів здійснюється за рахунок вертикальних конвекційних повітряних потоків.

Панелі корпусу LUCID  SST-LD03B-AF виготовлені із тонованого загартованого скла та мають вставки із отворами. Нова версія LUCID має додаткову перфорацію на одній із бічних панелей для кращої циркуляції повітряних потоків та охолодження відеокарти.

Безгвинтове приховане кріплення дозволяє просто демонтувати панелі та не порушує загальну концепцію дизайну, підкреслює стиль. Компоненти системи можливо побачити лише за умови наявності підсвічування. Якщо для вас це важливо – треба спланувати таку опцію заздалегідь. Оскільки корпус має достатньо компактні розміри, місця для кабелів може бракувати. В цьому випадку – дуже доречне присутнє тонування скла.

В корпусі  LUCID SST-LD03B-AF сучасні розніми USB Type-C x 1 та USB 3.0 x 1, Audio x 1, MIC x 1. Можливо розмістити баштове процесорне охолодження висотою до 190 мм та двух слотові відеокарти довжиною до 310 мм, передбачене місце для двох 2,5 дюймових накопичувачі (або 1 х 2.5 та 1х3.5 дюйма).

Всі вентиляційні отвори оснащені пиловими фільтрами із тонкого та міцного нейлону, що легко демонтувати для очищення.

В комплекті вже встановлені два 120 мм вентилятори та додатково, можливо розмістити два 120 радіатори рідинного охолодження.

Корпус розрахований на блоки живлення формату SFX / SFX-L.

SilverStone Lucid Series LD03 (Mini-DTX/Mini-ITX) (відео)

Рекомендуємо звернути увагу на фірмові моделі блоків, щоб система виглядала максимально стильно та довершено:

  • Блок живлення SilverStone STRIDER SX500-GV1.1(500W),SFX,80+Gold,aPFC,9.2см,24+8,6*SATA,8/6-Pin,6Pin,+4,модуль SST-SX500-G
  • Блок живлення SilverStone STRIDER SX650-G V1.1(650W),SFX,80+Gold,aPFC,9.2см,24+8,6*SATA,4*8/6-Pin,+4,модуль SST-SX650-G

SilverStone – гарантує високий рівень виконання і довершений функціонал, що заслуговує на увагу і високу оцінку. Долучайтесь та обирайте краще!

comments powered by Disqus
 
Top