Оновлена пропозиція SilverStone для сучасного мультимедійного центру та домашнього кінотеатру преміум-класу

Оновлена пропозиція SilverStone для сучасного мультимедійного центру та домашнього кінотеатру преміум-класу

Компанія SilverStone відома широкому загалу користувачів, як розробник сучасних ідей для корпусів, блоків живлення та систем охолодження. Designing Inspiration або “створюємо те, що надихає” - філософія та головна ідея SilverStone. Продукція SilverStone – це першокласний дизайн у поєднанні з бездоганними технічними характеристиками, втілення ідей та розробок, багато з яких вже стали світовими трендами, від кращих фахівців та інженерів.

В 2021 році SilverStone оновлює асортимент та здебільшого удосконалює популярні моделі, що вже стали хітами минулих років.

Концепція HTPC (Home Theatre Personal Computer) –  формат для створення домашнього кінотеатру, мультимедійного центру, тощо, на базі стандартного персонального комп’ютера, що має безліч переваг. Також, в HTPC форматі передбачено додатково ряд конструктивних особливостей, з огляду на призначення системи, що додають комфорт та легкість доступу до основних складових під час використання.

Сучасна пропозиція для домашнього кінотеатру (мультимедійного центру) з широким спектром можливостей серія корпусів SilverStone GRANDIA в 2021 році доповнена новинкою.

SilverStone GRANDIA SST-GD10B

GRANDIA SST-GD10B – сучасний HTPC корпус, розрахований на SSI-CEB, ATX, Micro-ATX материнські плати з активною системою обдуву компонентів. Розробники SilverStone мають великий досвід по використанню сучасних технологічних розробок. Це стало у нагоді під час проектування ефективної системи обдуву GRANDIA GD10B.

В корпусі передбачена можливість для розміщення до трьох вентиляторів. Для їх ефективного функціонування, на бокових панелях передбачені спеціальні за конструкцією пилові фільтри, які при необхідності можливо легко демонтувати та почистити. Отже, вище зазначені конструктивні особливості гарантують тиху, стабільну роботу вентиляторів та ефективний обдув компонентів при високому рівні навантаження системи із доволі відчутним тиском повітря.

Алюмінієва передня панель, із стильною дизайнерською поверхнею, зачиняється на замок та додатково є кріплення для Kensington Lock. Таким чином, в корпусі GRANDIA GD10B приховуються розніми USB 3.0 x 2 та зберігаються накопичувачі інформації.

Конструкція GRANDIA GD10B надає можливість розмістити два 3,5 та один 2,5-дюймовий диски, (додатково в наявності 5.25" зовнішній відсік), графічні карти довжиною до 309 мм та стандартний ATX блок живлення. Важливо зазначити, що кріплення для жорстких дисків універсальні та не потребують адаптерів. Корпус має стандартні габарити для такого типу пристроїв, що дає можливість встановити його на обладнанні для цього конструкції.

Десяте покоління корпусів GRANDIA від SilverStone – це оновлена та удосконалена версія, що максимально адаптована для створення сучасного мультимедійного центру чи домашнього кінотеатру різного рівня складності.

SilverStone – гарантує високий рівень виконання і довершений функціонал, що заслуговує на увагу і високу оцінку. Долучайтесь та обирайте краще!

comments powered by Disqus
 
Top