Що нового в NetBackup?

Що нового в NetBackup?

Спростіть резервне копіювання даних та скоротіть ризики. Ефективно масштабуйте систему, щоб виключити зайві витрати на СЗД. Забезпечте захист даних за допомогою одного уніфікованого рішення NetBackup від VERITAS.

  • Що представляє собою NetBackup? Уніфіковане рішення для захисту даних в середовищах будь-якого розміру.
  • Які основні переваги NetBackup? Масштабованість, продуктивність та інтеграція з широким спектром робочих навантажень на корпоративному рівні.

Останні оновлення

Січнева версія NetBackup 9, як і попередня, багата на нові функціональні можливості для комплексного захисту даних на рівні ЦОД, периферії та у хмарі. NetBackup 9 значно розширює можливості управління захистом даних, забезпечуючи відновлення критично важливих бізнес-даних у будь-якому масштабі, а також свободу та гучкість у виборі способа розгортання інфраструктури захисту даних.

Що нового в NetBackup 9?

  • Тривале утримання (LTR) — збільшений період утримання та ефективне багаторівневе зберігання LTR-архиву Direct to-Azure, включаючи підтримку архіву Azure.
  • Розгортання нової архітектури — можливість розгорнути NetBackup в автоматизованому гіперконвергентному горизонтально масштабованому форм-факторі NetBackup Flex Scale.
  • Надійний захист OpenStack — забезпечує вбудований у хмару, керований API, динамічний та автоматизований захист із швидким, деталізованим відновленням від периферії до ядра у хмару.
  • Оптимізація публічної хмари — безперебійне переміщення робочих навантажень і даних у хмару, включаючи перенесення з Azure Stack в Azure Stack та між регіонами Azure, з оркестрацією аварійного відновлення на базі інтеграції Veritas Resiliency Platform.
  • Економний захист NAS — можливість розпочати резервне копіювання або відновлення в певній точці для захисту NAS за допомогою динамічного захисту даних (DNAS), що скорочує витрачений на ці процеси час.

Якщо у вас виникли питання або ви хочете дізнатись більше — звертайтесь до наших експертів на software@erc.ua

comments powered by Disqus
 
Top