Для реалізації масштабних проєктів - Makeblock

Для реалізації масштабних проєктів - Makeblock

Makeblock продовжує дивувати дітей і дорослих цікавими та сучасними комплектами для розвитку творчих і технологічних здібностей. На черзі оновлення однієї з найпопулярніших лінійок наборів магнітних електронних блоків Neuron. Цьогоріч діти зможуть відчути себе справжніми техномитцями, а учні шкіл отримають оновлені комплекти для реалізації грандіозних проєктів.

Показати все

Модульний STEM-конструктор Makeblock Neuron Artist Kit

Код товару: P1030049

Цей набір програмованих електронних блоків розроблено, щоби допомогти дітям розвинути навички критичного мислення, програмування та мистецькі здібності. У комплекті вісім електронних блоків (датчик звуку, світло­діодна панель, датчик відстані, сенсорний блок, перемикач, зумер, світлодіодна стрічка та блок живлення) і шість комплектів з картону для вирізання. Завдяки цим матеріалам діти можуть реалізовувати креативні проєкти, зокрема укулеле, маримба, годинник із підсвічуванням, світлодіодний меч і барабан.

Набір сумісний із двома безкоштовними програмами: додатком Neuron для планшетів і телефонів та mBlock для ПК на основі Scratch 3.0. Постачають із комплектом покрокових навчальних інструкцій, які допомагають дітям опановувати програмування.

Знайдіть натхнення у шести проєктах

Шість проєктів набору розроблено для того, щоби надихнути дітей творити, як митці, допомогти їм без особливих зусиль будувати різноманітні пристрої та музичні інструменти, як-от укулеле, ксилофон, космічний годинник і магічний барабан. До того ж картонні моделі надзвичайно легко збирати.

Покрокові відеоінструкції зі збирання

Додаток Neuron містить відео­інструкції для збирання кожного проєкту. Дотримуючись їх, діти зможуть самостійно створити цікаві речі. Або скористатися будь-якими іншими підручними матеріалами та електронікою, аби створити унікальні та неординарні пристрої.

Швидко реалізуйте творчий потенціал за допомогою рознімів Pogo Pin

Завдяки особливому дизайну магнітних конекторів Pogo Pin блоки Neuron легко з’єднуються між собою. Для створення власних проєктів можна використовувати різні комбінації електронних блоків і матеріали, що часто трапляються в повсякденному житті, аби перетворити Neuron на креативний гаджет.

Усі блоки Neuron мають магнітну поверхню, тому їх можна прикріпити до будь-яких плоских намагнічених та металевих площин, наприклад, дошок або холодильників. Вчителі та батьки можуть використовувати їх для навчання в школі або вдома.

Комплект Neuron Artist Kit дарує дітям можливість створювати цікаві проєкти та відчути себе справжніми митцями, що вміють кодувати.

Модульний STEAM-конструктор Makeblock Neuron Creative Lab Kit 2.0

Код товару: P1030020

Маючи понад 30 електрон­них блоків, Creative Lab Kit дарує дітям ще більше можливостей для втілення ідей, а вчителям — безліч способів інтегрувати практичне навчання та програмування у свою освітню практику.

Безкоштовне програмне забезпечення дає змогу вивчати кодування електрон­них пристроїв.

Почніть із візуального середовища Neuron

Щоби реалізувати перші проєк­ти, потрібно скористатися додатком Neuron. Він має візуальне середовище програмування, тому побудова програми тут відбувається за допомогою перетягування блоків, торкання піктограм та утворення зв’язків між ними. Вбудовані довідники допомагають дітям набувати навичок кодингу практично з нуля. Вони спостерігатимуть за роботою їхньої програми в реальному часі та швидко вдосконалюватимуть свій код на підставі побаченого.

Продовжуйте навчання, опановуючи програмування в Scratch та сучасні технології

Модулі Neuron сумісні із середовищем mBlock (розроблено на основі Scratch 3.0). mBlock підтримує блокову мову програмування, що робить кодування так само простим, як складання деталей конструктора. Модулі можна запрограмувати для створення власних історій, ігор та анімацій. Також mBlock можна використовувати для пізнання таємниць штучного інтелекту, розумного будинку та когнітивних сервісів.

Щоби додати функціонал IoT до програми Neuron, потрібно зробити три кліки. Наприклад, якщо розроблено світильник, можна керувати його кольором та інтенсивністю світла. Крім того, є змога поділитися своєю програмою з друзями, аби вони могли керувати світильником дистанційно, навіть якщо вони мешкають в іншій країні.

Методичні матеріали для навчання

Разом із набором Creative Lab Kit 2.0 запропоновано покрокові методики для опанування функціоналу конструкторів і безліч проєктів для організації навчальних занять. Посібник «Креативна виробничо-науко­ва лабораторія Neuron» розроблено, аби допомогти викладачам і мейкерам використовувати Neuron та надихнути їх на створення складних проєктів і курсів.

Викладачам навчальний посібник розкриває підходи до навчання у форматі мініуроків. Керуючись настановами посібника, викладачі зможуть використовуючи електронні блоки Neuron як інструменти навчання, залучати учнів до цікавих проєктів і пояснювати їм специфіку роботи тих чи інших датчиків, розвиваючи в процесі їхню креативність та обчислювальні здібності, перетворюючи кожну ідею на реальність.

comments powered by Disqus
 
Top