ІXEO POWER Tefal. Кайфуй. Парогенеруй!

ІXEO POWER Tefal. Кайфуй. Парогенеруй!

Прасувальна система ІXEO POWER Tefal – гарантія святкового настрою вже під час підготовки до заходу, а захоплені погляди на вечірці підтримуватимуть його всю ніч. Коли перші вітрини починають прикрашати гірляндами, а на центральній площі міста з’являються перші продавці глінтвейну, то приходять вони — новорічні корпоративи.

Показати все

І якщо нові костюми та плаття кольору, що символізує наступний рік, вже придбано, записи до майстрів манікюру та перукаря підтверджено, то саме час попіклуватися про останню годину підготовки до свята.

Тканини бувають різні, до кожної потрібен свій підхід для усунення зморшок. Але є універсальне рішення, що допоможе швидко та зручно повернути святковий вигляд навіть найвибагливішій сукні.

Потужна, як парогенератор, і стильна, як витвір мистецтва. Прасувальна система IXEO POWER Tefal займає мало місця та найліпше підходить для молодих сучасних людей, які цінують свій час та піклуються про зовнішній вигляд.

Універсальна прасувальна система

IXEO POWER Tefal — прасувальна система «все в одному», яка замінить праску, парогенератор, відпарювач і прасувальну дошку одночасно.

Це розумне рішення для боротьби зі зморшками на тканині. ІXEO POWER Tefal — унікальна універсальна прасувальна система, яка складається з праски, відпарювача, прасувальної дошки Smart Board.

Smart-дошка IXEO POWER функціонує в трьох позиціях для зручного прасування й комфортного відпарювання: горизонтально, вертикально та під кутом 30°.

Потрібно лише заповнити резервуар водою, натиснути кнопку й через 70 секунд інноваційна система готова до роботи.

Складна робота в радість

Завдяки ергономічній формі прасувальна насадка ідеально лягає в руку, а з огляду на невелику вагу користувач не втомлюватиметься навіть під час прасування великої кількості білизни. Знімний резервуар зручно тримати й відпарювати меблі та штори. Це дуже актуально в будь-який сезон, адже пара усуває запахи і 99,9 % бактерій.

Відчуйте кайф від прасування! Завдяки технології високого тиску потужність пари досягає 5,8 бар, а паровий удар — до 200 г/хв.

comments powered by Disqus
 
Top